Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Önvédelmi sport Székesfehérvár?

Önvédelmi sport Székesfehérvár?

Figyelt kérdés
Tudtok Fehérváron ajánlani helyeket ahol megtanulom megvédeni magamat?
2023. márc. 6. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
26%
Az összes küzdősport előny lehet. A box konkrétan az egyik legjobban működő bunyótechnika egy éles balhéban, úgyhogy ha szerinted ez így működik, hogy "az nem elég, mert boxban nem rúgnak", akkor látszik, hogy fogalmad nincs egy éles konfliktusról, úgyhogy engedd el, téged mindenképp megesznek.
2023. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Jó hozzáállás. Szóval ha tudok ütni is, meg rúgni is, akkor az rosszabb, mintha csak ütni tudok. Értem
2023. márc. 7. 12:05
 13/22 anonim ***** válasza:
51%
Minél kevesebb mozgásformára korlátozódik a tudásod, annál jobb leszel abban a kevés mozgásformában. Ezért van az, hogy egy boxoló pusztán a két kezével képes hülyére verni három másik gyökeret, akik nekiállnak rúgkapálni.
2023. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

“ Hogy milyen olyan harcművészetek vannak, amik fegyvernek számítanak ha valaki tudja alkalmazni”


Az összes harcművészet ilyen…

Csakhogy a harcművészetek egy élet elhivatottságát igénylik, nem heti két edzést…

Amire te gondolsz, az a küzdősport.

2023. márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Na de persze nem azt akartam ezzel mindani, hogy bármelyik küzdősporttól meg fogod magad tudni védeni…

11év judo nem volt nekem elég, úgy kiraboktak, mint a sicc, mesteremet pedig egy pillanat alatt késelték meg Berlinben a buszon, mire felfogta, hogy kést rántottak, már a hasfalában volt… csoda, hogy túlélte, csak egy miliméter kellett volna és ütőér…

2023. márc. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%
ez így van. én birkózó vagyok. nekem barátnőmet támadták le ezért az ő védelmében ütöttem meg a támadót, a rendőrség és a bíróság mégis engem akart felelőségre vonni nem a támadót. kollégám 20 éve jár kyokushin karatéra, versenyeken is jó helyezéseket ért már el. mégis szarrá verték egy híres pesti szórakozóhelyen mert leblokkolt. a való világ nem úgy néz ki mint ahogy azt a kérdező meg még sokan képzelik.
2023. márc. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek, egyértelműen a Cobra Kai az ököl útja a legjobb, ott már a 3.edzés után agyonversz bárkit!
2023. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

15 nyilván nem kés ellen akarok túlélni jampiskodni.


Lehet küzdősporttal keverem a harcművészetet. Számomra egy harcművészet az, ami alkalmas tudást ad harcra.



Közben kinéztem, thaiboxolni szeretnék de azt nem találok Fehérváron. Egy BJJ klubot viszont találtam.

2023. márc. 7. 12:56
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Sparrint tipusu kuzdosportok hatekonyak, de szinte csak egy ember ellen, es tenyleg ha van benned egy agresszio ami ilyen helyzetben elojon. Birkozas, judo, bjj, box, thai box. Az, hogy uto rugo stilusok vagy a testharc ergo birkozas bjj es tarsai hatekonyabbak e azt valojaban a szemelyiseg donti el. Nekem volt egy cigany birkozo kollegam aki szetcsapta a kornyeket, bivaj eros volt es agressziv es bolond. Volt hogy kapott a fejere, de vegul megis kozelment es egyszer ugy foldhoz vagott egy embert, hogy majdnem nyaktol lefele lebenult. Egyebkent meg egy felmeres szerint a grapplerek 10 bol 7 szer megnyernek egy utcai kunfilktust, es egy jo birkozoval egy boxolonak is megygyulhet a baja, foleg ha az a birkozo nehezsulyban van. Az teny, ha rad mennek tobben kessel viperaval fegyverrel akkor nem sokat er semmi. De vannak olyan helyzetek akar amikor egy pitianer kozlekedesi vita pl tetlegessegig fajul, ha neked van kuzdosport multad es farkad beleallni, a masiknak csak farka van de mas nincs, akkor 90% hogy nyersz. Helyzetfuggo. Azert a kuzdosport ad egy mozgaskoordinaciot, szivossagot, erot, allokepesseget, gyorsasagot, amik egy sportmult nelkuli emberben nincsenek meg. Azert kivancsi lennek hogy khabibot vagy klicskot ki az aki elverne egyedul kez a kez ellen. Vszinuleg nem sokan utca vagy nem utca. De azis igaz, hogy vannak szituk amikor tokmindegy a kuzdosport alul marad az ember a tulerovel es a fegyver ellen. De ez nem gaz. Nem vagyunk robotok.
2023. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen, nyilván nem arra gondoltam hogy tíz borsodi goblin ellen túlélek. Köszi az értelmes választ, ment a zöld!
2023. márc. 9. 21:48
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!