Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 2 hét edzés kihagyás után...

2 hét edzés kihagyás után sokat romlik az állóképességem? (Box)

Figyelt kérdés
Influenza miatt 2 hétig nem edzettem, sokat romlik az erönlétem és az állóképességem, aléguti fertőzésem volt ami szintén nem jo a sportal kapcsolatban gondolom?

2023. márc. 17. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ,hogy mennyire voltál beteg. Ha fel se tudtál kelni az ágyból akkor nyilván több idő kell majd a szervezetnek visszaszokni. Ha csak az orrod folyt akkor kb onnan folytathatod ahol abbahagytad. 2 hét kihagyás után nem lesz látványos visszaesés ne aggódj.
2023. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
2 hét kihagyás még jót is tehet
2023. márc. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Menj es erezni fogod.

De box melle jatni kell kocogni +srintdket futni,h legyen allokepesseged. Eloszor kocogjal es ott eszreveszed a valtozast.

2023. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hete gyógyultam ki tüdőgyulladásból, legalábbis akkor már nem volt lázam. Még mindig van amikor köhögnöm kell.

kb. 1 hónapot hagytam ki edzésben, hétfőn újra kezdtem és érezhetően visszaestem. Én testsúlyos edzést csinálok.

2023. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó de nem azért estél vissza , mert 3 hét kimaradt, hanem mert tüdőgyulladásod volt.
2023. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Én meg zabáltam meg üldögéltem kb 2 hónapig... most iszom a levét :-/ Szar ez az egész... kicsit lazít az ember, és összezuhan.
2023. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős barátom...én a jitsuval voltam így anno, telibekapott a Covid aztán ki kellett hagynom jópár hetet, se verseny se semmi...ne aggódj, meggyógyulsz aután visszanyered a formádat egykettőre.
2023. márc. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!