Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gázos karabélyok?

Gázos karabélyok?

Figyelt kérdés

Még teljesen noob vagyok az airsoftban, és szeretnék venni magamnak egy gázos karabélyt. Olyan 80-120000Ft értékben nézelődtem, és ki is néztem magamnak a G39-t. Ez lenne az első fegyverem.

Mi a tapasztalatotok a gázos karabélyokról, nem csak pont erről?

Ha van valami jobb ötletetek szívesen elolvasom.

Ha kérhetem olyanok válaszoljanak akiknek már van tapasztalata a fegyverek terén.

Előre is köszönöm!



2023. márc. 23. 18:37
 1/3 anonim válasza:

Nos nem tudom, hogy még releváns-e a kérdés de én első körben ha nem volt még semmilyen replikád, akkor valamilyen AEG-et vagyis elektromos fegyvert javasolnék kezdésnek. Ne vegyél gázast kezdésnek, mert nem lesz jó élmény vele játszani. Szinte mindenkinek elektromos van, így értelem szerűen nagy tár kapacitással rendelkeznek (100-400 BB) és a te 30-40 BB-s tárjaiddal le fognak nyomni téged. A másik probléma az, hogy az elektromos fegyverek stabilabbak, pontosabbak és nagyobb teljesítményűek mint a gázasok. Tehát rossz élmény lesz vele először játszani. Mármint a gázassal. Idő kell hozzá.

Én személy szerint gázas párti vagyok és gázas replikáim vannak, de én is elektromossal kezdtem. Úgyhogy ököl szabálynak elektromos fegyvert a kezdőknek. Utána jöhet a többi. Na de egy dolog biztos... Nincs olyan elektromos fegyver ami olyan szuper élményt tudna nyújtani mit a gázas fegyver. Tehát Feeling! Nagyon realisztikusak, ezért szeretik az emberek.

Na de hogy válaszoljak az eredeti kérdésre és azt mondom, hogy szánj még rá még egy keveset (olyan 180 ezer környéke) és vegyél Tokyo Marui-t. Ebben a márkában van M4-es (MWS) és Ak-47 is, de vannak mások is. A lényeg az, hogy biztos nem fogsz csalódni ezekben. Esetleg még szóba jöhet a VFC (Umarex) vagy a GHK. Én ezeket javasolnám.

De a többi rajtad áll...

2023. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Először is, meg szeretném köszönni a válaszod és segítséged, másodszor még releváns, a jövő hónapban szeretném megvenni az első puskám.

Időközben már nem elérhető amit elsőre néztem ki, így Tokyo Marui-ban gondolkodom, és az AK47 jobbantetszikmint az M4.

2023. ápr. 8. 19:59
 3/3 anonim válasza:
Hova valósiak vagytok?:)
2023. júl. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!