Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Nehéz gördeszkázni?

Nehéz gördeszkázni?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 5. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem

a trükkök viszont igen

2023. ápr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Nehéz biciklizni? Nehéz úszni? Nehéz falat mászni? Nehéz karatézni? Nehéz gerelyt hajítani? Nehéz rudat ugrani? Nehéz síelni? Nehéz szertornázni? A válasz mindegyikre az, hogy attól függ, ki mennyire tehetséges, és hogy ki milyen szinten van.
2023. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

attól függ hogy milyen szintre szeretnéd vinni. ha csak közlekednél vele az utcán, azt egyszerűen megtanulod.

ha trükköznél, akkor nehezebb. nem véletlenül próbálkoznak és esnek annyit a gördeszkások

2023. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno kamaszkoromban legtöbb elérhető extrém sportot próbáltam. Nekem a gördeszkázás soha nem ment gurulni tudtam, Oliezni is tudtam, de sose tudtam ott ahol éppen akarok ha gurulok akkor tudtam egyet ugrani de pl. egy padkára nem tudtam felugrani soha egyszerűen nem tudtam úgy összehangolni a mozdulatsort. Egyszer elkezdtem próbálgatni kickflipet, és aznap eltörött a lábam. :). Utána görkoris szezon jött az már jobban ment azt főleg félcsőben toltam de azt egy idő után meguntam átpártoltam bmx-re, bmx-el először először street szakágban aztán beleszerelmesedtem a flatlandbe és az maradt és akkor olyan 17 éves koromtól 25 éves koromig rendszeresen gyakoroltam, ott viszont átpártoltam a mtb- ra, xc és freestyle, azóta pedig szép lassan kimaradt a bmx, mai napig ott pihenget a két bmx a garázsban, szegény fiaim szeretnék, de hozzá sem érhetnek :D… van sajátjuk.


Tehát nem hiszem, hogy nehéz deszkázni, ismertek tök fogyatékost aki 20éve deszkázik… de kell hozzá érzék… nekem nincs. Ki kell próbálni.

2023. ápr. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 69 évemmel én még nem próbáltam, de szerintem nehéz lenne, fáj a térdem, még a lépcsőn lemenni se könnyű.
2023. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Longboardot ajánlom inkább, könnyebb hajtani, nagy a felület amin tudsz egyensúlyozni, nekem ez még 1 táska sörrel is megy xd
2023. ápr. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!