Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez a kockahas hogyan érhető el?

Ez a kockahas hogyan érhető el?

Figyelt kérdés

[link]



Hogy lehet ilyen fizikuma valakinek? Hiába nincsen kb semmi zsír a hasamon, közel nem ilyen kockás. Jó fényben sem. Hány felülés kell ehhez naponta? Vagy ez annak az eredménye, hogy a tesztoszteron Thaiföldön over the counter anyag?


2023. ápr. 29. 07:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a fiúkat Thaiföldön tenyésztik. Előbb tanulnak meg profi szinten harcolni, mint járni. Ezeknek a fiúknak két lehetőségük van az életben: bekerülni egy muay thai egyesülethez, ahol telepumpálnak szteroiddal, napi 12 órát tréningelnek rohadt kemény (európai ésszel felfoghatatlan) körülmények között, amiért cserébe kapsz szállást és ellátást, majd aktív korszakod után maradhatsz edzőként (már ha jók az eredményeid). A másik lehetőség az utcai nyomorgás, ahol jobb esetben bekerülsz egy bűnszervezetbe, aminek hála 19-20 éves korodig életben is tudsz maradni, tudsz valamennyi pénzt juttatni a családodnak, aztán úgyis agyon lőnek a tehénszaros utcán a rivális banda tagjai, ezt pedig nyolcan videózzák nyolc különböző oldalról.

Szerintem semmilyen téren ne próbáld magad hozzájuk hasonlítani, kedves kérdező. A thaiföldi bunyósok ugyanaz a kategória, mint a kínai súlyemelők, vagy mint az etióp futók. Ezeket a lényeket Vasudvardban tenyésztik, és Mordor tüzében kovácsolják.

2023. ápr. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ezzel tisztában vagyok. De azért nem csak őket. Nézd meg a Haggerty-t. Neki is olyan brutális hasa van, hogy az félelmetes. Meg teste.


Hogy nem áll le a szíve ezeknek az embereknek? Vagy ezek a thaiok fel tudják egyáltalán még állítani? Gyerekkortól tömik őket cuccal, hogy nem cseszi szét teljesen a szervezetüket, és okoz rákot, meg még ki tudja milyen szervi és mentális problémákat? Vagy ez történik a legtöbbel, csak egyszerűen nem látunk hallunk róluk, és akik siketesebbek/edzők lesznek, azok szerencsések voltak és a szervezetük bírta?



Vagy egyszerűen a szteroidhasználat túl van misztifikálva, és valójában nem lesz borsó méretű heréd és kukac méretű lompos, ami már fel se áll, vagy fel se akarod állítani a libidó hiánya miatt? Vagy nem tűnik el minden gramm izom amikor abbahagyja az ember? Meg nem okoz akkor annyi kárt, mint mondják? Arnold meg Stallone is tök jól elvannak, pedig Arnold tudtommal danabolozott, ami a legszemetebb cucc ami létezik, ahogy olvastam.



Nekem 350 körül van a tesztoszteron szintem, a szabad tesztoszteronom elég magas, majdnem a normál érték felső határa. Ha csinálnék orvosi felügyelet mellett egy TRT kúrát, és feltolnám mondjuk 6-700 köré akkor visszafordíthatatlan károk keletkeznének? Vagy valójában sokkal jobban érezném magam és pozitív hatása lenne?

2023. ápr. 29. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Badarság az egész. Már megint egy insta képhez akar valaki hasonlítani. Semmi értelme, egyél, edzél normálisan. Amúgy meg a felülés az nulla. Semmit sem ér.
2023. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint amikor Béla, 40 évesen, 2 gyerekkel szeretne munka mellett úgy kinézni, mint mondjuk Bereczki Krisztián..


Ez lehetetlen, mert az életvitele ezt nem engedi. Amíg Bereczkinek "csak" az a dolga, hogy egyen és eljárjon edzeni (azaz ez az élete), addig Béla 12 órázik egy gyárban 2 műszakban, hogy eltartsa családját, haza ér hulla fáradtan és edzenie KELLENE. Érted már?


Ezeknek az embereknek az edzés az életük, közel 0 szociális élettel és mindent erre tesznek fel, szó szerint. Nem véletlen, hogy rengeteg testépítőnek tönkre mennek a kapcsolatai a barátnővel vagy akár családdal is.


Szóval, hacsak nem akarsz örök életeid végéig kb. éhezni, sanyargatni magad (merthogy akiket küldtél nincs nagy izomtömegük, cserébe szálkásak, nem esznek túl sokat. Hány ilyen embert láttál már naturálban ilyen "szárazságggal"? Nem nagy dolog ilyet összehozni, én mégsem látok így rohangálni embereket az utcán.. A realitás az, hogy a kondiba járók 99%-a legalább 15-20%-os testzsírral rendelkezik, mert ez a tartható forma) és az edzésnek szentelni az életed, akkor szerintem erről mondj le.. :D

2023. ápr. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!