Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Bal láb. Hogyan fejlesszem?

Bal láb. Hogyan fejlesszem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Nemrég kezdtem el Thaiboxolni és az a kérdésem hogyan a tudnám a gyengébbik(bal) lábamat fejleszteni hogy ne csak 1 lengő csont és hús legyen hanem normálisan tudjam is irányítani?Mert most csak a bénázás megy míg jobb lábbal egész jó . Tudnátok segíteni ?=/ köszi előre is
2010. okt. 9. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a bal kezemmel voltam így,mára jobban ütök vele,mint a ballal.

Zsákra rúgj vele combosokat,normál alapállásban,és fordítottban is.

2010. okt. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*:)mármint a jobb a bal kéz,mint a jobb.
2010. okt. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2010. okt. 9. 22:01
 4/6 anonim válasza:
Csinálj egylábas guggolásokat. Persze először nem fog menni, ezért gyakorold a hagyományos guggolást, és fokozatosan helyezd át a testsúlyt a gyengébbik lábadra.
2010. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha normál alapállású vagy, akkor az elöl lévő (bal) lábaddal egész másképp kell rúgni. valszeg azért érzed bénának, mert első lábként akarsz vele rúgni, és így nem lehet nagyot. ez fizika.


ha a ballal akarsz rúgni (pl belső combra) akkor sasszé, vagy lábcsere kell. Ha ezeket nem tanítják rossz helyen edzel.


Amúgy meg gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás.

2010. okt. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat
2010. okt. 12. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!