Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek a hegymászok miből...

Ezek a hegymászok miből élnek? Pl ez a Suhajda Szilárd, úgy olvastam, hogy ingyen nem lehet felmászni a hegyekre

Figyelt kérdés
Valakiknek fizetni kell, ezt miből finanszírozzák, miből élnek ezek?
2023. máj. 27. 08:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
15-20 millió forint alsó hangon,hogy valaki eljusson a legmagasabbra.
2023. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
90%
10es. Szerinted mikor volt fontosabb az emberèlet a pènznèl?!
2023. máj. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
64%
Felelőtlen butaság az egész. Nem tudnak tanulni egymás tragédiájából. Az akaraterőt legalább valami értelmes dologra fordítanák. Ha sikerült volna is amit akart egyáltalán semmi értelme nem lett volna neki.
2023. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
De a szponzoroknak ez miért éri meg? Azt értem ha olyan terméket adnak el valakivel, aki valamit elér, amit el lehet úgy nyomni, hogy na az amit felvett/megevett/beszedett stb segített. De pl a kyocera? Lézernyomtatóval a világtetejére?
2023. máj. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Zajo cuccot amúgy majdnem vettem de végül nyugati túracuccok mellett döntöttem.
2023. máj. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
88%
Mindent csinált, még sportgitározást is tanított. 😂 Kérte hogy álljunk össze vagy tanítgassam már erre arra normális zenét Hendrixet bluest játszani. Mondom én nem okés és különben sem űzök sportot ebből és ő inkább egy Malmsteen és úgysem tud kijönni már belőle. Erre az anyjacsába elutazott esztergomba, ott kezdődött ez a hülyesége hogy mászás. Nem érdekelte semmi csak mászni. Mondom hülye vagy. Néha hazajött, akkor láttam csak. De akkor is csak ezek a nepáli túrák meg szalagok mindenhol a ház udvarán mintha nepálban lennénk bammeg. Azután sűrűsödtek a dolgok hiszen K2 után már látták benne az üzleti potenciált a szponzorok ugyanis nekik tök mindegy hogy élve vagy halva mászik, mindkettő híre ugyanaz és dől a lé. Akkor megismerte ezt a nőt, hipp-hopp jött a gyerek meg az esküvő. Csak a fejemet kapkodtam mire ez a nagy sietség, a múltkor még barinőd se volt öreg. Egyre rosszabb lett a helyzet mert ez a nő sem különb. Innentől már keményen sodródtak a dolgok, muszáj volt megcsinálni mert benne volt a pénz és a szponzorok is noszogathatták. Természetesen a szülők is támogatták ami elvárható. Szóval én nem láttam már vagy két éve, folyton ezen a dolgon volt és én is a magamén.
2023. máj. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%

Van civil munkájuk. Legtöbbször ipari alpinisták, hegyi vezetők, síoktatók. De vannak átlagosabb foglalkozások is.

Az expedíciókat ezen felül rengeteg szponzor támogatja.

2023. máj. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
74%

16


Akkor ilyen Rizsatomi-féle lehetett.

2023. jún. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!