Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha Szilárd vitt volna oxigénpa...

Ha Szilárd vitt volna oxigénpalackot magával, akkor ma is élne?

Figyelt kérdés
2023. máj. 29. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Egyelőre fogalmunk nincs, hogy mi okozta a problémát. Ha például hipotermia, akkor a világ összes oxigénpalackja sem menthette volna meg.
2023. máj. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kb plusz 30-40% esélyt kapott volna.

Csak a kérdés, hogy odafent mi okozhatta a halálat. Lehet nem bírta a hideget, megfagyott a keze, azt már nem tudott kapaszkodni.

2023. máj. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Valószínűleg igen, csak az úgy neki már nem volt kihívás. Persze baleset oxigénnel is előfordulhat, de itt valószínűleg arról volt szó, hogy a szervezete nem bírta tovább a kevés oxigén miatt.
2023. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagy esély hogy oxigénhiány lehetett mert agyödémát láttak felfedezni nála aki utoljára látták
2023. máj. 29. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen, előtte is rosszul volt, amikor utoljára beszélt a feléségével...
2023. máj. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem igen. De akkor is ha van aki vezeti és beavatkozik ha úgy alakul. Nekem teljesen mindegy lett volna hogy csinálja meg, nagyon büszke lettem volna rá. Sajnos én már csak arról értesültem hogy minden segítség nélkül fent van. Nem tudtam beszélni a fejével. :-(
2023. máj. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Avair2010 ***** válasza:
Tutira semmi baja se lenne még, ha igaz az a megállapítás, hogy agyi ödéma végzett vele. Fizikailag simán bírta volna a maradék 50 métert.
2023. jún. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nagyon nagyon sajnálom őt,de szerintem ha vkit pici gyerek és szerető feleség vár otthon,az ne vállaljon olyan kockázatot,amibe elég nagy eséllyel belehalhat,mint ahogy nagyon sok,nála tapasztaltabb,jobb fizikumu hegymászóval ez meg is történt sajnos.Vezetővel és oxigén palackkal is ugyanolyan óriási teljesítmény lett volna,és mindenki nagyon büszke lett volna rá,most meg még egy kisgyerek apa nélkül fog felnőni az ő meggondolatlansága és felesleges kockázat vállalása miatt!:(
2023. jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!