Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lányok, előfordult már valamel...

Lányok, előfordult már valamelyikőtökkel, hogy valamiért jól megvertetek egy srácot vagy pasit?

Figyelt kérdés

A megszólításból kiderül, hogy LÁNYOKNAK szól a kérdés...

Olvasni nem tudó, unatkozó férfiak számára írom, hogy megjegyzéseik olvasatlanok és megválaszolatlanok maradnak:)



2023. jún. 27. 08:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
97%
Nem, nem szokásom embereket verni, de néha egyes emberek igazán megérdemelnék...
2023. jún. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer tökön rúgtam egy srácot, azóta is vágyom rá, hogy megtegyem megint :)
2023. jún. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Poénos lett a dolog, vagy komolyan tökön rúgtad és összecsuklott?
2023. jún. 28. 00:54
 4/13 A kérdező kommentje:

Megharagudott Rád?

Írtad, vonz a téma.

Kerested a szituációt azóta,hogy ismét tökön rúghass valaakit?😀

2023. jún. 28. 00:56
 5/13 Thunderfairy ***** válasza:
50%
Mivel hogy a férfi nem is tehet semmit a csaj ellen így nem olyan nagy szám ez. Probáltasd egyszer úgy meg hogy a férfi utána felpofozhatja a csajt. Majd ha így is nagyleány lesz akkor elismerem. ENNYI
2023. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2#: Mezítláb tetted?
2023. júl. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes ez a férfi-női fizikális összetűzés...

A nő rátámadhat a férfire és üthet, rúghat, de ha bármilyen apropóból is fordítva történik, minden mögöttes info nélkül a társadalom elítéli a férfit.

Az etikát és a jogot külön kell választani, hisz amikor a nő kezdeményezi a "harcot", akkor a férfit is megilleti az önvédelem joga... Márpedig ha a férfi túllendül azon a blokkon, hogy a társadalom elítélően bánik az önmagét a nő ellen megvédő férfivel, akkor nagy valószínűséggel könnyedén meg tudná védeni magát.


Ahogy utalt is rá valaki előttem, a női támadások fő fegyvere az, hogy a pasi úgyse üthet vissza. Ha persze mégis megtörténik, akkor nyilván a nő az áldozat és a férfi a brutális.


Szóval a kérdést talán kicsit kiigazítanám azzal, hogy úgy ki vert meg férfit, hogy mindeközben a férfi 100%-os energiával összpontosított az önvédelemre, azaz nem hagyta magát. Nyilvánvaló, hogy ha hagyja magát, akkor ez csak illúzió... s a valóságban (élesben) 10 nőből 9 az általa megtámadott férfitól olyan sallert kapna, hogy 2x megpördülne tengelye körül...


Egyébként nem vagyok az erőszak pártján, akármelyik nemről is legyen szó...

2023. júl. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly nyáron az egyik barátnőmmel sétáltunk estefelé és egy pasi belénkállt, illetve főleg a baratnőmbe, ő jobban vonzza a férfi szemeket, és a végén letapizta, én ezután mentem neki. Küzdősportolok egy ideje így szerencsére nem volt idegen az, hogy valakit bántanom kellett, a pasi ittas volt így igazából nem is volt nehéz dolgom
2023. aug. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Gratulálok helytállásodért és bátorságodért😊

Nagyon tetszett a történet.😊

Mi baja lett a pasinak?😀🙃

2023. aug. 4. 11:45
 10/13 anonim ***** válasza:

Tavaly fesztiváloztunk, sátraztunk, és egy idióta részeg srác elkezdett nyomulni, le is tapizott.

Mikor közelhajolt, orron könyököltem és kapott egy kaszáló csípőt. Jó, nyilván nem teljesen szabályos harai goshit, mert akkor most is aludna, de sikerült bevágni úgy a fűbe, hogy eléggé elment a kedve a további erőszakoskodástól...

2023. aug. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!