Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen kesztyűt vegyek box/zsá...

Milyen kesztyűt vegyek box/zsákoláshoz? Milyen mèretűt javasoltok? Teljesen kezdő vagyok!

Figyelt kérdés
2023. júl. 5. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Fel ekll próbálni, az a legtisztább.
2023. júl. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem lehet felpróbálni


online veszem


segítségre van szükségem

2023. júl. 6. 18:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Zsákoláshoz zsákolókesztyűt.
2023. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Boxoláshoz 14-16 uncias
2023. júl. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mi van a többieknek/edződ mit ajánl. Zsákolókesztyű nem kell. 10-12 unciás szerintem jobb, mert 14-16 nehéz még a kezdőnek, főleg ha nincs kondija.
2023. júl. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Avair2010 ***** válasza:
Bár nem a 4. vagyok, de... Mér lenne darabonként fél kilós kesztyű nehéz? Talán még nőknek se... Legalább edzi magát vele. Aki fél kilós kesztyűvel nem tud ütni, annak valami qanagy egészségügyi problémája lehet, de annak nem is való a boxzsákot ütlegelnie. Más lenne, ha azt írtad volna, hogy darabja 10 kilós. -Azt már valóban csak az izompacsírták bírják órákig.
2023. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6


attól mert izmos valaki, attól függetlenül egyáltalán nem biztos, hogy bármilyen kardiója is van...

2023. júl. 12. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Mennyit boxoltál/küzdősportoltál hasonlót? Milyen szinten? 10 és 16-os kesztyű között hatalmas a különbség, nem csak kondi szempontjából.
2023. júl. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!