Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy élted meg, amikor el...

Hogy élted meg, amikor el kellett engednetek a kedvenc extrém sportod?

Figyelt kérdés
Pár éve rákattantam a wakeboardra, de olyan szerencsétlen helyen lakok, hogy min. 100km tőlünk a legközelebbi pálya, egyszerűen nem fenntartható, hogy hetente többször ennyit utazgassak miatta, pedig igazán kikapcsol. A hetem kb abból telt, hogy 5 napot szenvedtem WB nélkül, majd 2 nap gyönyör ezért úgy döntöttem, elengedem, de most meg full üresnek érzem a napjaimat. Próbálom mással helyettesíteni, futok, trambulinozok, bicajozok, de egyelőre nehéz "túllépjek". Ez valami hülye endorfin függőség bennem?

2023. júl. 24. 18:33
 1/4 A kérdező kommentje:
PS: a címet elírtam, mert a gyk nem engedte, hogy többesszámban írjam ki a kérdést, de az igét nem javítottam ki, sry
2023. júl. 24. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
kedvenc és sport egy mondaton belül...ez nagyon nem én vagyok
2023. júl. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nekem sérülés miatt kellett abbahagynom. Nehezen éltem meg, phszihológus is kellett. Idővel meg lehet szokni, de mindig hiányozni fog, egyszerűen vágysz rá...


Én motoroztam, a bal vállam ment annyira tropára, hogy ne tudjam folytatni. 26F

2023. júl. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3: koszi a valaszt

a motorozast erdekes modon el tudtam engedni. a vagyam egy 1000-es sport motor volt es a 300km/h. utana mar annyira nem voltam rajta a teman, 8 evig tartott a szerelem.

2023. júl. 27. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!