Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kipróbálnátok a bikarodeót?

Kipróbálnátok a bikarodeót?

Figyelt kérdés
Én már egy ideje gondolkozok rajta, hogy kipróbálom(természetesen élő bikával nem játékkal: D).Csak kicsit majrézok, mert 65 kiló vagyok bár nem tudom ez mennyire számít.Végülis mindegy, hogy egy 100 kilóst vagy egy 40 kilóst tapos meg a bika...Hol lenne lehetőségem?És ti kipróbálnátok?
2023. szept. 14. 18:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom hol lehetne kipróbálni, de én nagyon félnék tőle. Egyébként gondolom ehhez kell valamiféle képzés is, nem? Csak nem raknak oda egy embert 0 tapasztalattal, hogy an gyerünk tapostasd el magad.
2023. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak akkor probalkozz a bikarodeoval, ha amugy nagyon jo lovas vagy. Ugy ertem, NAGYON, DE NAGYON JO, aki szoren, hattal ulve a lovon ugrat 160-as akadalyt. Ha kb ezen a szinten vagy, akkor hajra.

Egyebkent Texasban lenne erdemes keresgelni, tudtommal sehol mashol nincs hasonlo jellegu allatkinzas, csak ott. Spanyolorszagban is csak legyilkoljak oket, nem lovagolnak rajtuk hereszorito kotelekkel kinozva szerencsetleneket.

Tessek, akinek a gugli a baratja, az talal iskolat hozza. Es tevedtem, nem csak Texasban van, hanem Kansas, Tennessee, Florida es Colorado is buszkelkedik ilyen "iskola"-val.

[link]


Azt nem tudom, melyik biztosito hajlando fedezni majd az ellatasodat, mert, hogy a magyar utazasi biztositasok nem fedezik, az tuti, es kulfoldikent az amerikai biztositok sem kotnek rad biztositast bikarodeora. Szoval... gondold at parszor.

2023. okt. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!