Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Három nehézsúlyú profi boxoló...

Három nehézsúlyú profi boxoló vs egy igazi kung fu mester, ki nyerne?

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 11:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy itt nem 3 ellen küzdenek a mesterek, csak egy ellenfél ellen, de így is vicces eredmények születnek:

https://www.youtube.com/watch?v=ByosVZMetA4&t=121s

2023. szept. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
😮😮😮 Hát akkor ez egy újabb ékes példája annak, hogy a filmek hazudnak. El sem hinném, ha nem látnám! 😫😪
2023. szept. 29. 13:20
 3/19 anonim ***** válasza:
Ez taichi meg wingchun "mesterek" tátott szájjal rollerezése a számukra ideális erdőben. A kérdésed kungfut említ. Gondoltam szólok.
2023. szept. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

A bokszolók és a kung fu mester közötti harc kimenetele nagyon változó lehet, és számos tényezőtől függ, például a harcosok képzettsége, tapasztalata és fizikai állapota. A bokszolók előnyt élvezhetnek a testi erő és az ütőképesség terén, míg a kung fu mester képzettsége a harcművészetek terén, a reflexei és a technikai tudása lehet előnyös.


Végül is, egy ilyen találkozó kimenetele egyedi lenne minden egyes harcosra és az adott helyzetre nézve. Előfordulhat, hogy a bokszolók gyorsan lerendeznék a kung fu mestert, de ugyanúgy előfordulhat, hogy a kung fu mester ügyesen kihasználná a technikai tudását és megnyerné a csatát. Azt sem szabad elfelejteni, hogy a sporteseményeken való részvételhez szabályok és szabályok szabályozzák a harcot, ami itt nem biztos, hogy érvényesülne.


Mindenképpen fontos lenne, hogy az ilyen típusú találkozókat szigorú felügyelet és biztonsági intézkedések mellett rendezzék meg, hogy elkerüljék a sérüléseket.

2023. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Rendesen utcán esélyesen az, aki földharcban előrébb van. Nulla földharc gyakorlattal általában a bunyós testi adottságai intéznék a dolgot. Persze teljesen élesben senki nem agyal ilyeneken, hogy szemet, halántékot, torkot, tarkót, ágyékot talán ne... Kábé ki indul rá előbb.
2023. szept. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Dudikoff Mihály nyerne. Este mutatták a tévében, minden nindzsát úgy szétszedett, mint foxi a lábtörlőt.
2023. szept. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Kung fu mester=60-70 kilós törpe kínai...

Hiába ütné meg erővel a 120 kilós heti 12x edző óriást, lepattanna róla.

Ha viszont bemegy 1 ütés is a boxolótól a kis kínai kifekszik.

2023. szept. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Thunderfairy ***** válasza:
74%
Tényleg ezeken a videókon egy valódi Kung Fu-st nem látni. Ott hagytam abba az első válaszoló videóját hogy HOBBY wing chun-os a PROFI ketrecharcos ellen. Miért hobby gyakorlott tesznek a profi elé? Persze hogy nem a Kung Fu-s fog nyerni. Így könnyen mutogatják videókon hogy vereséget szenved a Kung Fu-s. Tegyenek már végre egy rendes Kung Fu-s gyereket oda. És ne a profinak a HOBBY Kung Fu-st.
2023. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%

Egyértelműen a boxoló nyer, mert az egy igazi harcművészet. A kungfu az levegősimogatás maximum. Filmen esetleg jól nézhet, ki olyannak, aki nem tud harcolni. Én is szerettem az ip man filmeket, amíg nem kezdtem el harcművészeteket űzni. Azóta teljesen röhejes. A kungfu egy vicc.



Sandát nem sorolnám ide, nyilván nem erre a műfajra gondol senki, amikor a kungfut hallja, hiszen a Sanda működő rendszer, de itthon meg a nyugaton nem nagyon elérhető.

2023. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9 vagyok. 1 boxoló pár év edzéssel nyerne, 3 kungfumester ellen. Nem kell nehézsúlyú vbnak lennie.
2023. szept. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!