Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki eljönne velem megmászni...

Valaki eljönne velem megmászni a Kilimandzsárót?

Figyelt kérdés
Társat keresek következő év első felében szeretnék felmenni a hegyre jobb lenne nem egyedül. Neten nézegettem csoportos szervezett utakat de vagy januárra ami korai lenne vagy augusztusra láttam időpontokat. Szóval ha valakit érdekel a dolog szívesen összebeszélnék vele. Férfi vagyok férfiak jelentkezését várom mert otthon nehéz lenne eladni hogy egy idegen nővel mit bóklászok 😅

nov. 2. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
melyik részét fizeted? vagy mi lenne ebben az extra?
nov. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Fogalmad sincs mennyibe kerulne.. nem ugy megy hogy kiutazol aztan mesz felfele, csak szolok.
nov. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okos, honnan tudod,hogy nincs? Attól hogy neked nincs nekem még lehet, és igen tudom hogy működik csak szólok…. Nem is azt mondtam te gyere, inkább maradj is otthon.
nov. 3. 09:02
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne itt keress mászótarsat!

Érted én mennék,de nulla tapasztalatom van ilyen téren. Meg pénzem sincs.

nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!