Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mekkora, mennyire erős testépí...

Mekkora, mennyire erős testépítőnek egy erőemelőnek kell lennem, hogy leverjek egy az egy ellen mondjuk egy birkózót vagy kick-boxost?

Figyelt kérdés

Ha egyáltalán van olyan szitu, ahol ez lehetséges az utcán. (szerintem igen)

Őszintén szólva túlértékeltnek tartom a kick-box, kempo is hasonló dolgokat. Azt elismerem, hogy egy képzeletlen ember ellen nagy előnyben vannak, de nehezen hiszem el, hogy megvernének minden esetben egy erős, de verekedésben képzetlen ellenfelet.



nov. 13. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Én 15 éve foglalkozom erőemeléssel egészen jó versenyerédmenyekkel, 90 kiló fölött vagyok, mégis fenntartom annak a jogát, hogy egy nálam 20 kilóval könnyebb brikózó vagy kick-boxos elverjen, szimplán azért, mert én nem vagyok küzdősportoló, ő meg igen. A kérdés inkább az, hogy miért kattogsz ezen? Hol akarsz te testépítőként/erőemelőként birkózókkal, vagy kick-boxosokkal verekedni? Nincs ilyen szituáció az életben.
nov. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy magyar vonatkozású mérkőzés a témában, a lényeg az 5. percben kezdődik, és a 7.-ben véget is ér:

https://www.youtube.com/watch?v=1tuTSZpuCAU

nov. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Menj el egy közeli terembe, kezdj el járni, aztán az első néhány játékos foglalkozáson a kezedbe adják a seggedet, abba becsomagolva szépen az egódat, és viszlát.


Az nem megy, hogy lemész arcoskodni egy edzésre, komoly helyen szépen megkérnek, hogy ha kikiabáltad magad, akkor legyél szíves hazamenni. Ha nincs szerencséd, akkor egy kevésbé komoly helyen megörülnek neked, és jól megagyalnak.


Ha tényleg kíváncsi vagy, hogy hogy működnek ezek a sportok (végül is a birkózás csak 3-4 ezer éves sport...) akkor szánj rá időt, hogy megismerd! Ha csak arcoskodni akarsz, hogy ez _szerinted_ rajtad (és csak rajtad) ez nem működik, akkor állj a tükör elé, és ismételgesd, amíg el nem unod.

nov. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha van valamennyi tapasztalatod a küzdősportokban, akkor jól jöhet az erő, de ha 0 technikád van, akkor nincs esély.

A Kunklis meccs egyébként bunda volt.

nov. 14. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagyjából 12es szintű testépítőnek és nagyon erős erőemelőnek kell lenned,nagyjából az ilyen szintű emberek verik meg a kuzdosportban jartasakat
nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, milyen erős vagy, ha nincs harci tapasztalatod. Gyakorlottabb 14 éves kislányok elpicsáznak Schwarzenegger méretű testépítőket. Párszor kirúgják a lábad, a harmadik után fel sem tudsz állni.
jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%
Ütés rugásra képzett embert ha nálánál jóval nagyobb darab igazán erős ember le tudja rohanni vagy eleve kis helyen vannak beszorítja és testharc alakul ki és kibírja a pár ütést amit addig bekap akkor vége, erőből lenyomja eltöri kicsavarja kezét lábát, lefojtja földreszorítja kb a szuszt kipréseli belölle .
febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!