Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mikor Mike Tyson anno bevonult...

Mikor Mike Tyson anno bevonult a börtönbe, szerintetek csesztették odabent?

Figyelt kérdés

nov. 15. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem a(z amerikai) börtönkultúrának kb. olyannyira szerves része a box, mint a tetkók vagy a gang-eskedés.

Ez alapján úgy gondolom, Tyson maga volt az Isten a rabok szemében, vagyis profi sportolóként kvázi érinthetetlen volt.

nov. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet benne valami. Jól meg is hízott odabent jó dolgában.
nov. 15. 20:17
 3/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk elnézve ezt a videót, nem sok ellenfele lehetett odabent: [link]
nov. 15. 20:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Dehogyis, VIP vendég lehetett, hogy úgy mondjam, a híres emberekre nagyon vigyáznak.
nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellet ott rá vigyázni, imádhatták, aki meg nem azt leütötte.
nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
57%
biztos vagyok benne hogy akadt ott olyan ember aki megpróbálta a múltja ellenére is leütni, (majd én megnézem mit tud valójában, lecsavarom ezt a nagy boxolót) mert ha még ki is kapott, nem érte olyan szégyen mintha egy átlag rabtól kapott volna ki a hierarchiában
nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy interjúban elmondta, hogy egy alkalommal volt konfliktusa, akkor egy rab beszólt neki, odament, lecsapta, ennyi. Amúgy meg senki nem kóstolgatta, senki nem próbálta meg leütni... őrületesen nagy tisztelet övezte.
nov. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!