Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boulder ajándékba?

Boulder ajándékba?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmnek szeretnék születésnapjára venni egy budapesti boulderbe, mászóterembe jegyet. Régebben járt edzésekre is, de most csak valami egyszeri-pár napos alkalomra gondoltam (nem bérlet). A gravitybe és a flowba járt sokat, akik jártasak ebben tudnak nekem segíteni? Mivel valószínűleg online nem tudnék jegyet venni azt meg tudom oldani, de tudok úgy jegyet venni ilyen helyeken hogy nem megyek be hanem ott megmondom hogy ajándékba lesz és majd visszajönnek vele (főleg azért vannak kétségeim mert ha pl diákot veszek akkor hogy működik)? Vagy ez konkrét napokra van? Esetleg azt ki tudom választani melyik napra vagy egyáltalán nincs ilyen mert ha megvettem akkor az nekem szól és más nem mehet be vele? Mert konkrétan ilyet nem találtam a honlapukon hogy ezt hogy lehet ajándékba adni, szóval aki bármennyire is többet tud erről mint én az írja le légyszi. Előre is köszönöm!

jan. 14. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy talalmany, telefon a neve. Hivd fel a helysznit es kerdezd meg oket. Altalaban a falmaszo termekben ertelmes, kedves, megerto, jofej emberek vannak, szoval biztos meg lehet veluk dumalni mindent.
febr. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!