Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kidagadó mellizmokért milyen...

Kidagadó mellizmokért milyen fekvőtámaszt nyomjak?

Figyelt kérdés

Széleset?

Napi hány/szettet?


febr. 18. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Progresszív súlyzós edzést nyomjál.
febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Csak a súlyzós edzéssel tudod elérni. Esetleg tornászat ha jó genetikád van.
febr. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ó. Azt hittem, a széles fekvőtámasz segít.

Fekvenyomás? Vagy más kézisúlyzó is segíthet ebben?

febr. 19. 12:54
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha adott a progresszió, akkor mind a fekvenyomás, mind a kézisúlyzós nyomás/tárogatás egy remek mellgyakorlat.
febr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha gyorsan akarsz eredményeket látni akkor súlyzós edzés, azzal tudod a legjobban izolálni az adott izomcsoportot, ezáltal csak azt edzed.


De ha nem sürget annyira az idő akkor fekvőzhetsz is, lehet arra könnyebben ráveszed magad mint az edzőtatembe járásra. Széles és szűk (gyémát) fekvők jók lesznek neked, én úgy csinálnám hogy minden második nap 3 szettet letolsz, szettenként 10 körüli ismétlésszámmal. Ha túl kevésnek érzed akkor növeld a súlyt, a céla az hogy 15 ismétlésnél többet ha akarsz se tudj megcsinálni. Vegyél a válladra egy jól megpakolt táskát, ültess valakit magadra vagy akármi.


Nyilvan itt a súlyok miatt előjön, hogy könnyebb az edzőterembe lemenni mert az erre van kitalálva.

febr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hmmm, a súly dolog az jó lehet, mert amúgy 12*4-es csomagot (normál, gyémánt, széles, ököllel végzett)-et napi 3x is meg tudom csinálni már. Csak izomlázat még csak a karomban, picit a vállamban éreztem idáig
febr. 19. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a fekvőtámasz alapból egy váll+kar gyakorlat, a mell csak mellékes.

Szélesnél, szűknél próbáld nem karból összehúzni magad hanem mellből, az segít még. Esetleg valamivel felpolcolhatod a kezeidet, hogy lejjebb tudd engedni magad és akklr is jobban megy a mellre.

febr. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztos szűken kell csinálni a gyakorlatokat, hátnál is azt mondják attól vastagodik. Meg a mellizom felső része még beleadódhat
febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!