Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ejtőernyős tandemugrás esetébe...

Ejtőernyős tandemugrás esetében mennyire reális a félelem, miszerint zuhanás közben az ember elveszti az uralmat a záróizmai felett?

Figyelt kérdés

ápr. 4. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
17
ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem elég kicsi :D nem jellemző, hogy ilyen történik xD


Akik nem bírják az ilyesmit, pl hullámvasút stb.. azok szoktak néha hányni, de ők sem zuhanáskor, hanem inkább már a kupola alatt.

De ez is ritka.. meg ha hanyos vagy akkor szèpen repülnek az ernyővel is,hogy ne forduljon fel a gyomrod.

Ha viszont bírod, akkor meg lehet zavarni lefelé azt az ernyőt :D


Ne parázz.. reggel egyél, igyál rendesen. Ne hallgass azokra akik azt mondják hogy ne.. kell az energia..


Szoval egyél, igyál, és irány ugrani :D.


Hol lesz a tandemed?

Üdv

ápr. 16. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.


Egyelőre nem néztem ki konkrétan semmit.


Tartok tőle, hogy bepisilnék az újszerű élménytől. Ezért kérdeztem, hogy élt-e már át ilyet valaki.


Üdv.

ápr. 16. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Előző válaszoló vagyok


Kétlem hogy ilyen történne :)

Szerintem szedd össze a bátorságod és foglalj egy udőpontot.


Ha ajánlhatok (bár nem tudom merre laksz) akkor vagy a Millenium Tandem Team baracson. Szuper jófej tandem pilóták, vér profik, és az egyik legolcsóbb magyarországon.

Egy kis Cesna-bol ugrunk ott.


Vagy a másik lehetoseg amit szívből ajánlok az Siófok Kiliti.

Tèny hogy majdnem 2x annyiba kerül mint bárhol máshol, de egy óriási MI-8 helikopterből ugrunk, és a balaton panorámája/átványa fantasztikus.


Persze van sok más opció, de én ezt a kettőt javasolnám.


En 1x regen kaptam egy tandem ugrást. Attól fogva a szerelmese lettem a sportnak, és azóta letettem a jogsit és önálló ugró vagyok.


Remèlem 1x téged is a csapatban látunk.

ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!