Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen deszkát vegyek kezdésnek?

Milyen deszkát vegyek kezdésnek?

Figyelt kérdés

szóval egy ideje már fontolgatom és nagyon megszeretnék tanulni deszkázni, trükköket is beleértve.

viszont fogalmam sincs milyen deszkát vásároljak. hervisben néztem 10kért viszont nemtudom, hogy mennyire lenne jó, használható.

169 centi vagyok, 39-es a lábam ha ez esetleg számít.



16/l



ápr. 6. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Asszem a legelsőt en is 12korul vehettem. Kezdesnek jó azzal is meglehet ugyan úgy tanulni minden trükköt közbe lehet elbaszodik benne 1-2 alkatresz azt közbe tudod szep lassan jobbra cserelgetni. Deszkanak sok esestol fa része szépen elkezdett toredezni kis darabok szoval nem lesz olyan strapabíró az olcsobb kategoria. De elsőre felesleges dragat venni sokan hamar abba hagyják. Nekem is csak gyerek korba volt ez a hobbi.

Azóta infláció is volt szóval 10ert valszeg nem lesz strapabíró.

ápr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mikor az elsőt vettem akkor meg nem volt nagy lábam es a deszka merete jobb volt kisebbe (egyik haveromnak volt.kisebb es jobban tetszett trukkokhez) szoval egy szolidabb méretű szerintem megfelelő egy lanynak
ápr. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Skatepro.hu-n 20-25 ezer körül már simán lehet kapni olyan komplett deszkát, ami egy kezdő/középhaladó számára tökéletes. Az ilyen hervises vagy decathlonos bóvlikat hanyagolnám. Ócska lap, ócska griptape, ócska függő. Én anno egy 10 ezer forintos decathlonos oxelót egy-két hónap alatt megettem, és vehettem másikat. Semmi értelme. Gurulni meg tudsz tanulni mindennel (bár egész máshogy lehet krúzolni egy jobb deszkával, mint egy alsópolcossal, majd meglátod), de ollie-zni, vagy később flipeket gyakorolni egy kezdőnek ezerszer nehezebb egy hervises szaron, mint egy nem sokkal drágább belépő kategóriás Birdhouse-on vagy Tony Hawkon.
ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Az a baj az ilyen 10 ezresekkel

hogy nem olyan strapabírók, lehet pár hónap múlva már újat kell venni. A drágábbakat érdemesebb nézegetni hiszen jobb a tapadása anyaga könnyebb lesz rajta tanulni.

ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!