Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hatásos a kreatin fogyasztása?

Hatásos a kreatin fogyasztása?

Figyelt kérdés

Pár napja kezdtem el edzeni,az izom tömegemmel szerintem nincs gond ugyértem nem vagyok vézna se kövér,de azért az izom tömegemet szeretném növelni.

Menyi idö alatt hat a fogyasztása,van e melékhtása,és igényel e valami uj étrendet a fogyasztása esetén?

Légyszi ne weblapokat küldjetek,hanem szeméjes tapasztalatokat ha lehet.

Köszönöm!


2010. nov. 15. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

normális étrend + fehérje az alap! ezt csak az után szedném...

van aki nem reagál rá és van aki monohidrátra érzékeny!

2010. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár napja edzel...Szerintem baromira szükséged van a kreatinra.Nem az hogy valami fehérjét/tömegnövelőt meg vitamin pakkot vennél.Neked kreatin kell mert ugyan 1 grammot nem fogsz tőle hízni de nembaj.
2010. nov. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
sztem is fehérje vagy valami ilyesmi...rengeteg kaja kell :) majd a kreatin ráér ..egyébként a kreatin az felvizesit ..és amit felszedsz egy kura alatt annak a 40% a kimegy egyből
2010. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ateszpapa válasza:
A véleményem az , hogy én 4 napja szedek kreatint és fehérjét együtt ... kreatin 25 g /nap fehérje eszés után és lefekvés elött !! Ha hiszitek ha nem észre lehet venni a különbséget !! HAsznált
2011. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!