Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha airsoftot rendelek úgy,...

Ha airsoftot rendelek úgy, hogy még nem múltam 16 se, akkor nekem is olyan színes szart küldenek?

Figyelt kérdés
Láttam videókban, hogy mikor kiskorúak mutatnak be airsoftokat, színesek az alkatrészek (pl. piros-zöld-kék stb.) Máskor olyat láttam, hogy még a piros jelzés sincs a fegyver végén. Ez mitől függ?
2010. nov. 27. 10:34
 1/5 anonim válasza:
Nem tudom, te miket láttál, lehet hogy Amerikában így megy, nálunk nem. Olyat kapsz, amit megrendelsz és ennyi. Ha szivárványszínűt rendelsz, akkor olyat kapsz.
2010. nov. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Attól függ amúgy, hogy az eladó honnan szerzi be a fegyvert. Ha Amerikába szánt airsoft-ot árul akitől venni akarsz, akkor valószínüleg piros végűt kapsz, mert Amerikában ez előírás.
2010. nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Amerikából akarnék rendelni. Itt egy videót amiben olyan amiről beszéltem:

http://www.youtube.com/watch?v=fy8H6bTXfD0&feature=related


U.i.: Hong-Kongban is piros a végük? :)

2010. nov. 27. 19:12
 4/5 anonim válasza:
Ilyet tuti nem fogsz kapni, ez egy nagy vicc, sztem csak néhány USA-beli államban kötelező így használni az airsoftokat. Ha HongKong-ból rendelsz, vagy ha itthon veszel, akkor normál végűt kapsz. [link]
2010. dec. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi!! Jó oldal! Sztem olcsók a cuccok!

Rendeltél már innen? Ha igen, mennyiért hozták ki??

2010. dec. 22. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!