Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit egyek h meglegyena tápanya...

Mit egyek h meglegyena tápanyagbevitel de fogygak is?

Figyelt kérdés

Uj kérdést kellett írnom mert az előzőnél befagytak a válaszok... Na szóval az volt a kérdés h elszeretnék kezdeni gyúrni de sztem még elég sok rajtam a zsír és azt kéne leadni.Nagyon sok kenyeret és sajtot eszek. és Lécives írjátok le pontosan mit ehetek h meglegyen a megfelelő tápanyag bevitel és foggyak is?


itt az előző link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


2010. nov. 27. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Senki nem fogja leírni, hogy pontosan mit egyél, mert azok a dietetikusok, akik összeírják neked.


Az alapokat elmondták: Minőségi ch, lehetőleg ebből is kevés, és sok fehérje...

2010. nov. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bólogatok az előző választ olvasva.
2010. nov. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Azzal nincs baj ha ilyeneket eszel, én is sajtmániás vagyok, eléggé elhízott, kezdj el sportolni, vagy mindennap mozogj egy kicsit, ha asztmás vagy akkor biciklizz, azt nem mondom hogy kevesebb kiló leszel, legalábbis én 3kg ot híztam, de a zsír az le fog menni ha rendszeresen mozogsz!
2010. dec. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!