Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kaptam egy gördeszkát és nem...

Kaptam egy gördeszkát és nem tudok gördeszkázni ez elég gáz helyzet! Tudtok pár tippet adni? Meg fogok tudni tanulni egyáltalán? L.13.

Figyelt kérdés

az öcsém se tud annyira ezér nem hinném h nagyon eljutok valahova...


L.13.


2009. jan. 16. 15:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
83%

Én sem tudok gördeszkázni, mondjuk soha nem is próbáltam...

De most komolyan, mit vársz? Szerinted ki született úgy, hogy tud? Le kell menni a térre, és gyakorolni ez már csak ilyen dolog. Az meg, hogy öcséd nem tud, nem jelent semmit.

2009. jan. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress ilyen barátokat, plusz nézd az Extreme sportcsatornát. Én nyolc éves korom óta nézem, imádom a gördeszkát meg a BMX-et is, hosszas unszolás után kaptam egy deszkát, ráálltam aztán mentem, de még ugratni sem tudok. Gyakorolni kell, neked talán megy. L/14
2009. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sima, vízszintes terepen kezd el gyakorolni, az a lényeg. Ha már üzembiztosan tudod hajtani magad, kanyarodni és leállni - utána jöhet a többi.

És 1 óra alatt megtanultam azt, hogy ne essek le róla, és tudjak menni pár métert.

2009. jan. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hali igen ezek jók csak egy baj van ÉN OLASZORSZÁGBAN LAKOM ezkem meg annyit gördeszkáznak amennyit nyáron esik a hó !! Sajna
2009. jan. 17. 10:35
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor mutasd be nekik a gördeszkázást :P
2009. febr. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

én is kaptam 1 gördeszkát, de mar fel is adtam. szo szerint szétbasztam a testem

az OLLE az alap anelkul nem léphetsz tovabb. ird me a youtube on hogy :"how to do an OLLE"

próbáld ki és légyszi mond el ha sikerrel jarsz . mert én miutan annyit estem mint a szar sem tudom megcsinalni

2009. márc. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
ja lány 16 voltam
2009. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2009. jún. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én feladttaam próbáltam hónapokig de még kellőképen gyorsulni se tok szaal ennyit erről és már nem is szeretnék deszkázni
2009. aug. 24. 17:37
 10/11 anonim ***** válasza:
nagyon sok kitartásod lehetett:/
2010. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!