Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Tömegnövelő edzés mellett,...

Tömegnövelő edzés mellett, alkalmazhatok Kettebell gyakorlatokat?

Figyelt kérdés
Hallottam olyat hogy a Kettebell szálkásit. De ha viszonylag nagy súlyokkal csinálom, szóval nem csak dobálom össze-vissza a súlyokat, sztem csak az erőt növeli. És az meg jó lenne tömegnövelés közben. : )
2010. dec. 3. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Tömegnövelés + szálkásítás nincs együtt...
2010. dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A kettlebell csak egy eszköz. nem szálkásít. nem növeli az izmokat, nem terősít. Maximum az edzés, amit vele végzel.


A helyedben nem kettlebelleznék, mert a kérdésedből ítélve elég tapasztalatlan vagy még. A kbellel meg elég hatékonyan szétcseszheti az ember magát.

2010. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De a kérdésedre válaszolva alkalmazhatsz Kbell gyakorlatokat, csak nem mindegy hogy hogyan, mikor, mit, és mennyit.
2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nincs szálkásitás meg tömegelés egyszerre. Azért is tettem fel a kérdést hogy tömegelés mellett kettebellezhetek-e...

Amúgy tudok egy s, mást a dolgokról, mindennap órákat nézelődök body.builder.hu-tól kezdve számos hasonló oldalon.

Csak ma tudtam meg hogy mi ez a kettebell, és megtetszett.

Gondolom hogy tuti erősit, és az jól jön tömegnöveléskor.

2010. dec. 3. 23:15
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


akkor itt is nézegess órákat. Itt érdemes is.

2010. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!