Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Fehérjepor tömegnövelés mellett?

Fehérjepor tömegnövelés mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeretném megkérdezni hogy a fehérjeporok (pl. whey pro) jó tömegnövelés mellett? Úgyértem hozza a tömeget?

Mert van aki azt vallja, hogy fogy tőle, van aki azt hogy hozza az izomtömeget, van aki meg hogy szinte nem csinál semmit, csak szintentart.


2010. dec. 12. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tömegnövelőt szesz nem biztos, hogy kell

ha csak megemelted a kalória bevitelt, akkor mindenképp hasznos lenne

2010. dec. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem szedek tömegnövelőt, csak gondoltam hogy jobb lenne a fehérje hogy ha izomtömeget növel azis, mert azok olcsóbban vmivel mint a tömegnövelők..
2010. dec. 12. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Fehérje mellé mehet edzés után, illetve reggel valamilyen ch (dextróz, maltodextrin, vitargo)...


Lefekvés előtt, ha iszod, akkor mehet simán a fehérje is.


De, ha a kaja, a pihenés és az edzés nincs rendben, akkor b@szhatod a tápkieget.

2010. dec. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt megtalálod a választ a kérdésedre:

[link]

2010. dec. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A fehérje szerepe: a fehérje a sejtek építőanyaga, köztük az izomsejteké is.


Köszi szépen:) Ezt azon az oldalon találtam, amit belinkeltél...ez elég egyértelmű meghatározás:)

2010. dec. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!