Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szeretnék Parkourozni, hogy...

Szeretnék Parkourozni, hogy kezdjem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:

menj ki és kezdd el gyakorolni az alapokat, amiket már tudsz :D

bár így december közepén lehet hogy nem a legjobb ötlet.

2010. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondta senki hogy most kezdeném télen. xD

De azért el lehetne mert itt nincs hó.

2010. dec. 16. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:
nézegess videókat a youtube-n egyszerű mozdulatokat meg tudsz tanulni onnan. kimész azt gyakorolsz.
2010. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Egy csomó barátomat láttam 'felcseperedni' parkour-profinak. Lány vagyok, de kezdek érteni hozzá :P Bár nekem sosem volt hozzá bátorságom, elméletben penge vagyok :D Először is keress egy korlátot, és nyomd fel magad úgy, hogy a hasad alatt legyen, majd fordulj át. Ez az alap. Aztán, ha már megy ez, keress kétszinteset (a haverjaim szőnyegporolót használtak :D). A felsőn az előbbi technikával fordulj, majd mikor már függőlegesben vagy, kapaszkodj át a másikra. Elég veszélyes, de majd írj, ha megy :D Addig is viszlát! :*
2010. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Bocs, de amit írtatok az sztem kicsit hiányos: az a lényeg, hogy először nagyon sokat kell edzeni hogy menjenek a trükkök. Aztán kezd az alap trükköket tanulni... (pl. monkey) Na meg hiába tudsz 1000 trükköt ha nem tudod őket szépen megcsinálni. Szal tanulj meg 1szerre néhány trükköt ami 1szerű és azt gyakorold meg szépítsd.

SOK SIKERT!:)

2010. dec. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki segítene megtanítani a parkourt? Gyöngyössolymoson lakom.
2014. dec. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!