Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Testépítők! Csirkemell helyett...

Testépítők! Csirkemell helyett mit?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok még, egyenlőre a tanulás fázisában. Úgy látom, hogy a csirkemell alap a táplálkozásotokban. Számomra a legundokabb, legutálatosabb ízű hús. Lehet valamivel helyettesíteni? Nem egy fél disznóra gondolok, hanem mondjuk hal vagy pulykacomb ilyesmi...
2009. jan. 26. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Pulyka, marha, hal stb...

Az a lényeg hogy kevés legyen benne a zsír és meglegyen belőle a fehérjeszükségleted nagy része.

2009. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igazából a kecskében van a lehkevesebb zsír, és nagyon laktató, azért mert a zsírt a gerince alatt tárolja. Szerintem próbáld ki mert nagyon finom. :)
2009. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Hús és hús között rengeteg a különbség. Próbáld meg nem natúrban hanem ízesíts van rengeteg fajta remek ízesítő valamit csak találsz kezdő vagy még nem kell foglalkoznod sokat egy kis plusz zsírral úgyis leadod gyorsan reggeli sétáknál.
2009. márc. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért eszik a testépítők a csirkét mert annak a legnagyobb a fehérjetartalma, közel 20%! Ehelyett esetleg a pulykát tudom javasolni, bár az árban jóval magasabb kategória mint a sima brojler csirke.
2009. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A húspiacon túl körbenéztél már? Pl. lencse, bab, tofu, szejtán.
2023. jan. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!