Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen a Thai-boxos kesztyű?...

Milyen a Thai-boxos kesztyű? Márka?

Figyelt kérdés
Linkelnétek képet?Színe jelent vmit?
2011. jan. 12. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ilyen van, nagyon jó minőségű, bizonyos forrásokból 16000-ért is beszerezhető

2011. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
színe nem jelent semmit, kivéve ha rózsaszínt veszel fiú létedre
2011. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mire kell? edzeni, vagy versenyre?


Bizonyos versenyeken kék-piros kesztyű kell, de ez inkább KB-ben jellemző.


de mivel ilyet kérdezel, valszeg az kezdő vagy. szal márka: TWINS. van egy 8 éves 8 unciásom, tökéletes. csak az ütőfelülete kopott kicsit, de zsákoltam, edzettem, versenyeztem vele, és még mindig 100%. a 12-es és a 16 os twinsem, mintha új lenne. ezek feketék, (az első piros) és az egyik 5 a másik 3 éves.


Másrészt, a csajomnak is vettem egy rózsaszín 10-est régebben. Egyszer azzal edzettem, volt is derülés rajta. Utána meg borulás a balhorogtól. szal tökmind1, milyen színű, rózsaszínnel is ki lehet ütni az ellent (szerintem még jó is, mert elvonja a figyelmüket :D)

2011. jan. 13. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja, és 8-10 unciás kesztyű 70 kilóig jó, 75 kilóhoz 12unciás kell, 80 kiló felett meg bátran vegyél 14-16 unciás kesztyűt. kisebbet ne.
2011. jan. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 djzeyon ***** válasza:
nézegesd meg a Super Pro termékeit, a mi egyesületünk csak ezt használja!
2011. jún. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!