Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Otthoni edzés vagy terem?

Otthoni edzés vagy terem?

Figyelt kérdés
16 múltam 178 cm és 73 kg vagyok, 10 éve judozom de azért még szeretnék egy kicsit izmosodni. 6 hónap alatt csináljak otthoni edzést (súlyzó,duo wheel(hasizom)) vagy járjak le terembe? Szerintem ugyanugy meg tudnám oldani a gyakorlatokat kivéve mell izmot...Szerintetek?
2011. jan. 14. 20:40
1 2
 1/12 Osynho ***** válasza:
Nem, sok mindent nem tudsz otthon megoldani. Kivéve, ha van egy jól felszerelt konditermed :)
2011. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb hogy fél évig külföldön leszek és ott kell feltalálnom magam de azért köszi:)
2011. jan. 14. 21:03
 3/12 Osynho ***** válasza:
Gondolom ott is van kondi... :)
2011. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
...persze...:)
2011. jan. 14. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
én otthon szoktam és mindenre megtaláltam,hogy hogy lehet rá edzeni de a terem az jobb
2011. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
azért gondoltam otthon, mert azért külföldön ...ott még tanácsot se tudok normálisan kérni..én pedig sosem voltam kondiban és sztem hülyeség csakugy belevágni,persze ezzel megválaszoltam a saját kérdésem...
2011. jan. 14. 21:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Internet mindenhol van.


A Help me pls-t is megértik :D


És otthon nem lehet annyit fejlődni, mint teremben, sőt...

2011. jan. 15. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha te judozol akkor nem izmos akarsz lenni hanem ERŐS.


Nemkis különbség van a kettő között.


A testépítők arra mennek, hogy nagy és kidolgozott izmuk legyen - közben viszont aránytalanul gyengébbek, mint amit az izomméretük alapján várnál.


Mindig röhögtem azokon a csoporttársaimon, akik "hűű mi gyúrunk wazze", akkora karja volt, mint a combom aztán mikor mondom neki gyere öreg hordjuk fel ezt a pár cuccot akkor majd besz@rt két karton tejtől mire felvitte a 2.-ra :D


Egy szó mint száz, ha ERŐS akarsz lenni akkor nem azt az edzést kell csinálnod, amit a kondiban a "gyúrunk wazze" srácok. Attól maximum szép, izmos leszel merev és gyenge izomzattal.

2011. jan. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igazad van. :)
2011. jan. 15. 10:00
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát rohadtul nincs igaza.


2 karton tej az 24 kiló+csomagolás legyen 25...


Ezt mivel cipeled derékból tartod, nem emeled, tartod, ha fejlődést akarsz elérni, akkor csak biceprszre egy kezeden, ami kisebb izom, mint amivel a tejet tartod, nagyobb súllyal edzel. Ha 200Kg+-al guggolsz, akkor nehogy ne tudd felvinni a tejet.


Utolsó te tipikusan az vagy, aki irigy ezekre az emberekre, sajnálom, de így van. Az izom az izom, ahhoz, hogy nőni tudjon, terhelni kell, mindig egyre jobban...


Emellett, ha valaki edz, mellette aerob edzéseket is tart, akkor a kardiovaszkuláris állóképessége is kell, h legyen annyira jó, h a 4.-re vagy a 10.-re simán felcipeljen 25 kilós tárgyakat.


És igen, én is szoktam egyszerre egy nagybevásárlásnyi cuccot behozni a kezembe, 1 karton tej + 2 ládá konzerv + hús + hal + stb, és érdekes módon megy...

2011. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!