Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mennyiért tanuljátok havonta...

Mennyiért tanuljátok havonta a Wing Tsun kungfut? És mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 00:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Nekem havi 3ezerbe kerül és ezért heti 3 edzést kapok két órában, de gyakran a két óra két és féllé szokott válni. fizetni ilyenkor sem kell többet.
2011. jan. 16. 00:41
 2/10 anonim ***** válasza:

Bocs az off-ért,de már régóta meg akartam kérdezni,hogy milyen gyakran van küzdelem a wt edzéseken?Mert amit láttam róla tv-ben,hogy fejvédőben,kesztyűben bunyóznak,azt itthon nem látom.

Ahová én járok edzésre,előtte van wt edzés,néha leülünk nézni amíg várunk,de még soha nem láttam őket bunyózni,sőt egy ideig azt hittük,hogy aikido edzés,mert olyan lassan csináltak mindent,ritmus és dinamika nélkül.

Egyébként úgy tudom,hogy ez a leginkább edzőfüggő küzdősport.Amúgy az odajárók szimpatikusak,de az orrukon látszik,hogy nem kaphatnak sokat:).

2011. jan. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Küzdelem? Nálunk mindennap van. Nekem épp két napja pénteken ropogtatták meg a nyak csontomat. előtte meg véletlenül megütöttem úgy az edző partnert hogy vérezni kezdett az orra aztán meg van egy gyakorlat amit 5 perc után abba kell hagyni mert csonthártya gyulladás veszélye áll fent. én nagyon sok fájdalmat eltűrtem már. az ha ne is mindig de gyakran elő kerül a mellkas védő is. az edzőm mesélte, hogy ő rajta a mestere ketté törte amit aztán rám adott. sajna sok helyen lehúzás az egész ezért nem látsz igazi harcot. de ami van az brutál. egy percen belül megölheted az ellenfeledet. és ez nem vicc.
2011. jan. 16. 01:00
 4/10 anonim ***** válasza:
Köszi a választ.Jó hallani,hogy ezek szerint rendes edzés is létezik ebből a sportból,mert ritkán hallani ezt.
2011. jan. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én imádom(: igaz kicsit erős..xd ha jol hasba vágnak stb..(: am 6000 ft heti 5 edzés (: Jah és és Miskolcra járok :D te hova jársz?:D
2011. jan. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Bonyhádra. tolna megyei kis város. Miskolctól kb nem is tudom legalább 120ezerel kevesebb lakossal rendelkezik. mi 14 ezren vagyunk.
2011. jan. 16. 13:13
 7/10 anonim válasza:

nagyon primitívek vagytok :) esélytelen,hogy az eredeti Wing Tsunk Kung Fu-ra jártok :)

1.a kung fu nem közdősport,de még extrém sport se(azért,mert harcművészet)

2. ezek a technikák emberölésre lettek kitalálva,a háborúk idején a shaolin papok a kolostorbana gyilkosok ellen fejleszetették ki,ebből kifolyólag nincsenek "bunyók" az edzésen,mert ha valakit torkonütsz,az nem kel fel

3. te egy humbukra jársz :) egy mellvédőt nem fog összetörni senki :) rendes kung fu edzésen nem ütik verik a másikat az emberek :)

4 mestered van nem edződ

2011. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
ja és heti 2 edzés edzés volt, 1,5 órásak havi 8 ezer forintért,ezért hagytam abba és mentem inkább K-3 azni
2011. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában drága a wing tsun Magyarországon de megszokott gyengeséggel tartják az edzéseket.
2013. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ingyen. Heti bár hányszor-"bármeddig".

A lehető legjobb mesternél.

2013. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!