Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kyokushin Karateban 0-ról...

Kyokushin Karateban 0-ról kezdve mennyi idő alatt lehet megszerezni a fekete övet? Nem arra a képzésre gondolok, ami heti 6edzés és 1év alatt megvan.

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 02:34
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
van olyan ismerősöm, aki évek óta kyozik, de esély sincsen a fekete övre. Nem a tudás számít, hanem az, hogy mennyire nyal be az ember a mesternek.
2011. febr. 5. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Első, akkor jó k*csög lehet a "mestere". Alapvetően a tudás számít. Azt nem tudom, hogy Kyokushin téren hogy folyik, de pl. nálunk ninjutsuban van kivárási idő is. Igaz ettől a vizsgáztató eltekinthet.
2011. febr. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%

Pedig az a heti 6 edzés nem hangzik rosszul.Úgy valóban érne valamit.

Egyébként meg nem értem ezt az öv mániát.Az a lényeg,hogy bárhol,bármikor meg tudj pakolni akárkit.Nem?

Ehhez nem kell fekete öv,de heti 6 edzés elkel hozzá:).

2011. febr. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél kevesebbet edzel annál tovább tart. Ha azt sem mondod meg mennyit akarsz edzeni akkor hogy vársz korrekt választ?
2011. febr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem karatézok, csak kíváncsiságból kérdezem
2011. febr. 6. 12:37
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti három edzéssel, ha azokon az edzéseken tényleg nagy odafigyeléssel és keményen dolgozik a karateka, akkor 6-10 év.
2011. febr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
De egyébként a fekete öv önmagában nem sokat jelent, az első két dan még mindig csak tanulói szint, a harmadik és a negyedik oktatói, és csak öt dantól számít valaki mesternek. Ilyenből pedig kevés van, és heti három edzéssel talán még a harmadik danig sem jut el az ember.
2011. febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2011. febr. 7. 16:51
 9/10 Huntereagle válasza:
100%

Én Kyokushinozok

és nálunk asszem úgyvan h ugye minden övre kétszer kell vizsgázni.

De viszont fehér övtől kék övig 3 hónapos szüneteket kell tartani a vizsgák között.

Citrom sárga övtől barna övig ha jól tudom ( de lehet h barna övnél már 1 év) 6 hónapot kell várni.

Na most Fekete övre a vizsgát csak a nyári edző táborban lehet lerakni.

2011. máj. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Huntereagle válasza:
100%

Egyépként amire te gondolsz az a 6 edzéses dolog és 1 éves képzés....

Azt Uchi Dechi-nek hívják

2011. máj. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!