Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Erről a boxkesztyűről mi a...

Erről a boxkesztyűről mi a vélemény? Egyáltalán felnőtt méret?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 13. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Az hogy nem venném meg mert nem mai darab és nem fogja sokáig birni.Mennyi szánsz kesztyüre?Megprobálok neked keresni a neten.
2011. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a nagyobb tesco ban láttam lonsdale kesztyűt 5000-ért.

Szerintem jol néz ki és vagy sok edzőtársamnak és elég jól birja.Hasonlo csa az fekete és masszivabb.

[link]

[link] (---itt is mindig van nagyon olcson küzdősport felszerelés.

2011. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2011. febr. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Hát én olyan maximum 4-4,5 ezret szánok boxkesztyűre.
2011. febr. 13. 13:50
 5/10 anonim ***** válasza:

Tényleg akkor ajánlom neked a tescoban az everlastet(Pécsiben láttam,de tuti van máshol is).Inkább gyüjts még egy 500-ast össze és akkor van egy uj szép kesztyüd.Amúgy a vaterán és a teszveszen van sok használt is ha mégis abban gondolkodnál.De hidd el nekem h találni fogsz ennyiért ujat is,ja és sokszor hiába olcsi ha apostaköltség meg megdobja az összeget használtnál.Ja és nem irtad hogy mennyi idős vagy de gondolom nem gyerek.

[link] (---gyerek!

[link] (--felnött.

ezen az oldalon amit utobb linkeltem is van sok amugy az összes hozzászolást én irtam.Nem tudom hol laksz de ha van a közelbe sportbolt vagy hasonlok nézz be mert sokszor van akcio és találsz ujat is ennyiért.

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni.Ja és még valami,ne érd be hazsnáltal mert tényleg nagyon kicsivel drégbban kapsz ujat is.Amúgy ezek a kesztyük sajnos már nem olyanok mint rég és elöbb büdösödik be mint megy tönkre szóval majd figyelj oda arra h mindig száradjon ki edzések után.

(17 éve kick boxozom,tapasztalatból mondom.)

2011. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utóbbi válaszoló, nagyon szépen köszönöm a segítségedet.

Nagyon sokban hozzá járultál az én hobbimhoz a boxhoz, és nagyon jól gondoltad már nem vagyok gyerek, 18 éves vagyok és bátyámmal együtt boxolunk.A kesztyű az itthoni gyakorláshoz kesztyűzéshez edzéshez kell.Még egyszer nagyon köszönöm.

2011. febr. 13. 14:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit.Örülök ha segíthettem!
2011. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

hát, ha 4-5ezret szánsz boxkesztyűre, akkor tökmindegy milyet veszel, mindegyik szar lesz. Ennyiből nem lehet kihozni egy normális kesztyűt.


A 15ezres Lonsdale kesztyű fél év komoly edzést bír ki. Képzelem, milyen lehet a Tescoban 5000ért...


Persze, ha csak otthon zsákolgatni, meg frenkizni kell, akkor mindegy. Minőségi, sparringra alkalmas kesztyűt Mo-n boltban 20ezer alatt nem lehet kapni. ebayről lehet rendelni egész jó kis marhabőr kesztyűket, 50-70 dolcsiért (Twins, Windy), kiszállítással. a 8 éves twinsem még teljesen jó, pedig még zsákolok is benne. Twins a kedvencem. Még nem találkoztam olyannal, aki nem lenne megelégedve vele.


[link]

2011. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zsákoló kesztyű kell vagy rendes boxkesztyű? Zsákolót már elég olcsón kapsz márkásabbat is, viszont egymást csépelni nem ajánlatos vele, mert könnyen komoly sérüléshez vezethet.
2011. febr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy én Twins-et vettem anno pár éve és azóta is megvan, bírja a strapát. 16k volt, de megérte szerintem.
2011. febr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!