Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Miért verte meg Undertaker...

Miért verte meg Undertaker úgy Vickie Guerrero-t?

Figyelt kérdés

Nem most még régebben de miért ?

És amikor Undertaker úgy fejjel lefelé beleveri a ringbe a fejét annak a fogásnak mi a neve ??


2011. febr. 27. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Talán mert az egész egy megrendezett f@szság?
2011. febr. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert a Guerrero férje volt az Edge. Edge sokszor orvul hátúlról meccs közben támadta Takert, meg a haverjaival. Az említett face to face-n, Taker elégtételt akart venni Edgen, aki elfutott, de ott maradt a csaja. Taker azt akarta hogy visszajöjjön Edge és vele rendezze le, de az nem tette. Akkor azt mondta Edgenek, hogy akkor a feleségeden csinál choke slamet, de akkor sem mert Edge bemenni Takerhez a ringbe.
2011. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Elsőnek : Tudom hogy megrendezett de én akkor is szertem :)

Másodiknak pedig köszönöm :D

2011. febr. 27. 16:26
 4/7 A kérdező kommentje:
*szeretem
2011. febr. 27. 16:26
 5/7 anonim ***** válasza:
A fogás neve:Tombstone-Sírkő
2011. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen ! Az amikor megfogta és fejjel lefelé lógatva a nyakszírtjével mint a cölöpöt leverte az a Tombstone Piledriver teljes néven, azaz Sírkő cölöpverő. Először choke slamet akart adni, úgy fogta a nyakát, de Edge meg sem mozdúlt és mivel a Tombestonenek több fázisa is van és keményebb ezért végűl azt csinálta meg.


De nem kell sajnálni, mert sok rosszat csinált Ő is. Takerre uszította Grat Khalit, hogy vegye el a championship beltet, a bajnoki övet. Azonban taker a lábával elszorította Khali fejét és kinyúlt, persze közben ez alatt Edge elcsórta az övet.

2011. febr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

vicki-t tényleg nem kell sajnálni

nagy kedvencem rey mysterio (barátomé is) és ráküldte edget

http://www.youtube.com/watch?v=kbjhKl4og7w

2011. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!