Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha rúgom a fát, vagy bármit...

Ha rúgom a fát, vagy bármit ami erős akkor megerősödik a lábam vagy rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod mit és hogyan kell csinálni max. csonthártyagyulladást szerzel, ha nagyon hülye vagy még el is töröd a lábad.


Ennek a technikáját kontrolláltan, felügyelet alatt kell megtanulni. Nem csak annyi, hogy rúgom a vascsövet oszt' kemény leszek...

2011. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

1. sosem csináltál ilyet, azért kérded. csak megsérülsz, nem baj, mert a baj az, ha kést fognak a nyakadhoz, és meghúzzák (vagy az még csak nagyobb probléma?)

2. harcművész vagy, csak keményebben edzenél.

fail, nem itt kérdeznéd :)

2011. márc. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:

ez most olyan mint ha azt kérdezted volna hogy...

ha kalapáccsal ütik a fejed akkor keményebb lesz e.

2011. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Készíts makiwarát...( [link]


Ettől nem sérül a lábad és minimálisan erősödik is, majd később rugdosd a fát, ha már hozzászoktál a dolgokhoz... nekem már vascső van bebandázsolva kötéllel, és azt szoktam rúgni :) a lényeg, h. fokozatosan válts felületet (pl 2 havonta, heti 3-4 edzéssel)

2011. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
értem, köszi és kipróbálom;) . : ) és kösz mindenkinek. Csak nekem még haver mondta hogy a neki a testvére rúgta a fát és úgy meg erősödött hogy ki ment a lábából az ifeg és semmi nem fáj neki :)
2011. márc. 3. 14:32
 6/21 A kérdező kommentje:
De végülis az a makiwara miből áll? :D
2011. márc. 3. 14:33
 7/21 anonim ***** válasza:

leírták a linkben, nem megy az angol? :S

na várj, hogy is van ez...

[link]

2011. márc. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
nem nagyon megy az angol :SS de már látom és ilyet nem lehet valahol venni ?
2011. márc. 3. 15:22
 9/21 anonim ***** válasza:

mindent lehet ám venni :)

amúgy milyen a rúgásod?

2011. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
hát szerintem jó mert sokat nyújtok lábra is de hogy mien erőset rúgok azt nem tudom, de kung-fu ra jártam egy darabig ott betanultuk az ilyen rúgásokat azóta is gyakorlom :)
2011. márc. 3. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!