Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Boksz! Milyen felszerelésekre...

Boksz! Milyen felszerelésekre van szükségem? Miből milyen márka a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. márc. 2. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Bandázs és zsákolókesztyű, ha nem otthon edzel, akkor ennyi elég, a többi megvan a teremben, ha pedig otthon csinálnád, akkor kell még egy kb. 60 kilós boxzsák is. Felteszem, hogy kezdő vagy, mert haladóként nem tetted volna fel a kérdést, és kezdőként elég, ha mindenből olcsót veszel, és később, amikor már komolyabban foglalkozol vele, akkor ráérsz jobban költeni rá.
2011. márc. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Fogvédő

Bandázs

Zsákoló kesztyű

Box kesztyű.Minimum 12 unciás,de inkább 14,vagy 16os.

Ugrálókötél

Rövidnadrág

Póló

Ásványvíz

Törülköző

Vékony talpú edzőcipő.Ez azért fontos,mert már nem egyszer láttam,hogy aki lejött vastag talpú futó cipőben edzésre,annak simán kifordult a bokája.Az elején én is elkövettem ezt a hibát.

Később meg vehetsz egy rendes boxcipőt,ami tartja a bokádat is.

2011. márc. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi srácok a válaszaitokat
2011. márc. 2. 23:57
 4/11 A kérdező kommentje:
márkákat is szívesen veszek
2011. márc. 2. 23:57
 5/11 anonim válasza:

Szia!


Ha versenyezni akarsz, akkor ahhoz 10 unciás kesztyű kell, afölöttiek jók edzéshez, zsákoláshoz zsákolókesztyű.

Az Everlast műbőr kesztyűk elérhető áron vannak, 10ezerért is lehet már venni, a bőr az 15-20tól kezdődik. Ezen kívül a Title is fasza kesztyűket gyárt, Saman-t és Lonsdale-t is vehetsz, de én nem bántam meg az Everlast-et. Van még Top Ten meg Fairtex is, de ezeket még sose próbáltam. Bandázzsal együtt próbáld majd a kesztyűket.

Bandázsból nem árt 3 métereset venni, ha kezdő vagy akkor merevet. Az Everlast 2-3ezer forint, a Saman olcsóbb, a Lonsdale is ilyen áron van.

Fogvédőből Dr. Shock-ot használok, nekem az vált be, de ugyanúgy gyárt az Adidas, Everlast, Lonsdale. Vannak kétkomponensűek, ott az alsó fogsorodra is van fogvédő, mondjuk én nem szeretem, mert nehezen kapok így már levegőt, de emberre válogatja.

Jó boxcipőt gyárt az Adidas, szintén nem vészes az ára, kb 10ezer forint, magasszárú, vékonytalpú, és strapabíró, de igazából bármilyen magasszárú cipő jó kezdésnek, csak ne legyen 5cm-es talpa.

Vannak olcsó ugrálókötelek a Tescoban, de az Everlast, Lonsdale, Saman, Adidas is gyárt. Választhatsz olyat ami gumiból vagy bőrből van, van ami súlyozott, van ami csapágyas. Enyém az súlyozott, bár sok hasznát nem láttam eddig, viszont örülök, hogy csapágyas.

Idővel be lehet ruházni fejvédőre ha az edzésen nem adnak. Lányoknak meg kötelező a mellvédő használata. Esetleg ha a kondidon akarsz javítani, akkor vegyél kézsúlyzót ami jó lesz árnyékolásnál, esetleg lábsúlyzót ami jó a futáshoz, kötelezéshez.


Más most nem jut eszembe hirtelen, de az alábbi oldalakon csemegézhetsz, a Budo-ban van amit olcsóbban is meg lehet venni, mint a többi boltban, akár fél áron is (pl. a cipő safariban 20e, itt 10e).


[link]

[link]

[link]


Szafari oldalán vannak hasznos tanácsok is.


Üdv

2011. márc. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

szia


köszönöm szépen a válaszodat, nagyon hasznos, amiket leírtál

2011. márc. 3. 08:46
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor a legjobb márka az Everlast?
2011. márc. 3. 13:13
 8/11 anonim válasza:
Ezt így nem merem kijelenteni, hogy a legjobb, mert mindegyiket még nem próbáltam, meg nem is lehet mindent itthon beszerezni (vagy csak én kerestem rossz helyen régen):) Igazából ha valami beválik, akkor nem érdemes potyára lecserélni. Nézelődj ezeken az oldalakon, biztos találsz szimpatikus jó árú termékeket!
2011. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az Everlast a legjobb.Amik jók azok a kesztyűk,bandázsok.

Bandázsból a legjobb a 4,75 méteres ökölvívó Everlast Ali kollekció.Választhatsz fekete és barna.

Az Adidas szerintem jobb és kényelmesebb cipőket csinál.

Nekem egy box hog van.Az ára is jó,praktikus és kényelmes.

2011. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A legjobb márkák közé tartozik a Twins, ezek sok-sok évig bírják a strapát, de a Booster is jó minőségű termékeket gyárt.
2013. jan. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!