Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Gáz ha valaki fingerboardozik?

Gáz ha valaki fingerboardozik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha toligálod a ujjaddal az asztalon oda vissza, és brümmögsz hozzá, számomra az gáz. :)

De ha nehéz trükköket csinálsz vele, amitől a legtöbbeknek leesik az álla, szerintem a legkevésbé sem, sőt, kifejezetten menő tud lenni. Általánosan is fejlesztheti a kézügyességet, szóval hasznos is.

2011. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát annyira nem is gáz, mint amennyire hülyeségnek tartom.

A legtöbben alibiként kezelik, mintha ezzel sportolnának valamit, közben rengeteg időt b@sznak el egy olyan dologra, amit valamikor úgyis megunnak, és semmi hatása nem lesz. Míg ha valamit sportolsz, annak legalább akkor is lesz valami látszatja, ha abbahagyod. De ez csak az én véleményem.

2011. márc. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
akkor már inkább tanulj meg gitáron játszani :)
2011. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
..azért kocogj mellette legalább XD
2011. márc. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
nem baj, vannak jo gyogyszerek...
2011. márc. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
semmi baj nincs vele
2011. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 faragorenesk8 válasza:
nem,cseppet sem énis fingerboardozom és nem tech deckekel hanem flatface fa lap flatface csapágyas kerék fbs extra smooth riptape és td függő. természetesen mellette gördeszkázom is.
2011. máj. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem gáz ! Itt egy trükk amit ÉN csinálok :D : http://www.youtube.com/watch?v=UZj6vENPwFk
2012. szept. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dsb. válasza:
Én is fingerboardozok, és én csajozni is tudok vele, pedig nem tudok sok trükött. :)
2017. máj. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!