Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Forma 1 vagy Nascar?

Forma 1 vagy Nascar?

Figyelt kérdés

Van egy agyhalott osztálytársam azzal győzköd hogy nascar jobb mert jobbak az ütközések és jobb az autó törése!(Gondolhatjátok milyen az agyszintje!)

De ha belegondolok mi a nehéz abban a két kanyarban xD de most komolyan??

F1 a király!És szerintetek?


2011. márc. 21. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is jobban szeretem a nascart. És hogy mi a nehéz benne? Sokkal nagyobb sebesség, sokkal több autó, és sokkal kisebb lehetőség arra, hogy leszakadj a többiektől, és ha valaki hibázik, valószínű, hogy többeket is magával ránt. Amúgy nascarban nem csak ovális alakú pályák vannak ám.
2011. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A NASCAR a versenyzésről szól. Az F1 meg srról, hogy néhány celeb mosolyog a kamerába aztán szemetes kocsikkal lefutnak egy nevetségesen rövid távot, igaz így is unalomba fullad az egész, aztán megint mosolyognak a kamerába.

Hogy mi a NASCAR-ban a nehéz? Lássuk csak, kétszer akkora tömegű a verda mint rgy F1-es, ~300 lóerővel erősebb, leszorítóerő majdnem nulla, kétszer annyi induló, kétszer annyi verseny egy évben. Az oválversenyzés meg alapból nehezebb mint ez a kanyargós majomkodás, mert ott forgalomban vagy, kétszer nem tudsz ugyanott elfordulni, mindig máshol vagy és máshol kell fékezned, míg az f1-ben csak mész ugyanazon a íven, ugyanott fékezel, aztán kész. Egy versenyen max a rajtnál látsz másik versenyzőt. Semmi izgalom nincs benne.

2011. ápr. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem jobban tetszik a NASCAR, mert amit szeretek az autókban, autózásban, a NASCAR-ban sokkal töményebben benne van, mint az F1-ben. Imádom a fékezés nélküli 300-as körátlagokat, az autók robosztusak, végletekig leegyszerüsítettek bizonyos szemszögből, máskülönben azért van bennük technika ezt ne feledjuk. Négy sebesség, kit érdekel. Disznóvas 5800 köbcenti, lóerők százai, a hangja sokkal jobban bejön mint az F1-é. F1-et élőben, NASCAR-ét csak tv-ben hallottam, de élőben egy rakás amcsi V8-ast hallottam már, és hát azok gyilkosak. Az F1 hangja túl vékony, idegesít, ott csak a durrogások jók. Az F1 agyon van kompjuterizálva, és idegesítenek a lassú kanyarok. Egyáltalán, minden fékezés idegesít, a NASCAR kanyargós pályájáin is egy kicsit, ezért a kedvenceim a superspeedwayek.

A NASCAR-ban a legjobbak a hatvanas évek voltak, ott 250-es körátlagot futottak a nagyvasak, egyenesben alulról kóstolgatták a 290-et a nagy tepsik. Állati jó!!!!

2011. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, F1 es autó, sokkal gyorsabb, csak kanyarok miatt, nem megy max-on. Mindkettő, versenysorozat élvezhető.
2021. ápr. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!