Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kondisok! Ha leállok minden...

Kondisok! Ha leállok minden edzéssel, és kieggel, kb mennyire fogok összeesni?

Figyelt kérdés

Egy nagy átlagot írhatnátok pl, hogy 2 hónap kihagyás után pl visszaeshetek-e a kezdő szintemre?

Jelenleg szedek creatint, fehérjét, multivitamint, bedurrantót, és a kajára is próbálok figyelni.

Lenne még hova fejlődni, de nyáron munka miatt nem tudom folytatni, ill, pénz is másra kéne nemcsak kiegekre állandóan.

Tehát kb. visszaeshetek az eredeti szintemre? vagy azért annyira nem?

Ill szeretnék tartani lassan egy év szünetet is már lassan másfél éve tolom, de kiegeket csak 3 hónapja szedek, előtte csak natúran.


2011. márc. 21. 18:51
 1/7 bix ***** válasza:
másfél éve tolod és kéne rá egy év szünet? mivan? sok a küzdelem mi?:D egyébként genetika meg kaja függő. ha rendesen kajálsz, nem minden szemetet össze és nem a diétás szintet tolod be naponta akkor nem vészesen. persze látni fogod magadon, és marha ideges is leszel miatta, de ettől még nem túl sokat. ha szarul eszel akkor hamarabb ledobod...
2011. márc. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csak nincs saját keresetem, és mostmár másra is szeretnék költeni.
2011. márc. 21. 23:06
 3/7 anonim ***** válasza:

én miért csak heti 500Ft-ot (ha akarom akkor csak 400Ft-ot) költök edzésre? :)

költői kérdés, de ez mindenképp eszembe jut ha valaki azt mondja nincs pénze edzeni.. :)

2011. márc. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ez a fél év kondi eddig kb 60 ezrembe fájt, és az egy diáknak marha sok.bocs hogynem vok miliomos....
2011. márc. 24. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:

az bizony nem jó...

nem tudom, én az étkezést és az alap "életet" nem írom az edzés költségére, 60k tényleg sok..

azért írtam az étkezést, mert feltételezem hogy tápkiegeket is szedsz és ez csak benne van a költségben. ezt sem számolnám hozzá, mert bizonyos vitaminokat és anyagokat a mindennapi élethez is beveszek, ez edzéstől független.

másik költség gondolom teremben edzesz.

szerintem, ha izomerő érdekel, és nem az, hogy nagy izomtömeget érj el, keress rá Pavel - a meztelen harcosra. ebben jó gyakorlatokat találsz, hogy felszerelés nélkül "kondicionáld" a tested.

2011. márc. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem, a 60 k csak a kiegek: fehérje, bedurrantó, vitaminok, ásványi anyagok, aminosavak, creatine, ilyenek.

De nyárra leálok tuti, mert melózni akarok, és kell a pénz nagyon, tehát ha találok melót, akk az után már nem lesz energiám kondiba járni, mertugye elsősorban fizikai meló egész nap, kint (pl segíédmunkás, stb)

2011. márc. 30. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:

fizikai munka után minek edzeni? :) ha megvan a napi izommunka, akkor szerintem nem is kell hogy legyen külön energiád edzeni.

Ha normál kajálás mellett költöttél ennyit tápkiegekre, akkor próbáld ezt optimalizálni. pl. nem biztos, hogy edzés mellett is van értelme napi 1,8-2 g fehérje/ttkg-nál többet bevinni, ezt a mennyiséget pedig eléggé megközelíti egy jobban összeállított táplálkozás már kiegészítők nélkül. bedurrantókhoz és egyébhez nem értek, nem is ötletelek, nem fogok hülyeséget írni.

tervezd meg hatékonyra a táplálkozást, nézd meg mi kell biztosan, és mi az ami már tényleg nagy luxus, illetve lehet hogy a szervezeted sem tudja kihasználni már.

2011. márc. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!