Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Stanazolol. Vélemények!?

Stanazolol. Vélemények!?

Figyelt kérdés

Üdv. Spontán kíváncsiság hajt a stanazololal kapcsolatba. Olyan emberek véleményére lennék kíváncsi akik már próbálták.


Tudom sokan hiszik hogy szállkásít meg ez meg az, de ez hülyeség, hiszen anabolikus hatása van ennek is.


Szóval értelmes válaszokra lennék kíváncsi, köszi !


2011. márc. 21. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
A stanazolol alapvetően nőknek lett kifejlesztve anno, viszont manapság már a ffi testépítők is előszeretettel tolják magukba.. A személyes illetve a személytelen tapasztalatom is az, hogy nem lesz túl komoly hatása a testtömegedben, viszont ami fel fog jönni az tényleg izom lesz többé kevésbé amihez párosul még egy kevéske erő is illetve a kúra folyamán a szokásos "fáradhatatlanság"... Egy teljes kúra olyan 4-kilót is hozhat akár, de 3 a minimum. Persze, van akire felránt 7et 8at, viszont abból a kúra végeztével el fog tűnni néhány és nála is csak 3-4 fog megmaradni.
2011. márc. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:

az aki felránt 7-8 at az nem stanát kapott a dobozban, vagy nem csak stabnát tolt...


egyébként meg tényleg nem nagy durranás, személyes tapasztalatom nincs vele, de körülöttem elég sokan ráfanyalodtak minden könyörgésem ellenére.


a leglazább kox, nem aromatizálódik, nem kell neki utókúra, viszonylag olcsó. és ezzel ki is fújt a pozitív oldal.anabolikus hatása minimális, de ami izmot beépít az minőségi cucc, ezért szedik a stanát kiegészítőként más mellé. a szemes a májra, vesére terhel mint állat, a szuri meg vízbázisú, vagy 2 naponta lehet szúrni... magában semmi értelme nincs szerintem, ha már elhatározza valaki hogy koxol, akkor toljon értelmeset és hatásosat, ne alibizzen:D

2011. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:

leginkább teljesitmény növelésre használatos szteroid.

Anno küzdősportok mellé használták sokan köztük én is, vagy egyéb teljesítmény növelésre (futás,úszás, atlétika, foci stb) nem kifejezetten izomnövelésre alkalmas.

2011. márc. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

hmm az első érdekes dolog amit koxról olvasok, Clint.

küzdősporthoz teljesítmény növelő? ez érdekesen hangzik.

2011. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 clint ***** válasza:

abszolut.

Sztem nem épp izomnövelésre jó, legalábbis egymagában.

2011. márc. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!