Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyek azok a gördeszkák,...

Melyek azok a gördeszkák, amelyek jók, és nem drágák?

Figyelt kérdés
Kezdő lennék mégcsak. :D
2011. márc. 22. 21:31
 1/4 anonim válasza:

Én is kezdő vagyok. Használtat kaptam szülinapomra. De igazából nem tudom milyen. Az alja csak fa, semmi matrica, festék, ilyesmi. De amúgy haverom kezdésképp Hervisben vett egyet. Azzal megtanulsz gurulni+ollie aztán ha komolyabban akarod csinálni, akkor veszel valami márkásat. Vannak jó online boltok.

Amúgy Te merre laksz, mert ha véletlenül közel lakunk egymáshoz, tolhatnánk együtt :D

Sok szerencsét, Pacsi!

2011. márc. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bajai vagyok :D:D s te? :D
2011. márc. 23. 18:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Lol én Baja közelében lakom XD


Kezdetnek a Sári sportban körül is nézhetsz, K2 és Choke deszkákat ajánlok, ezek a legjobbak kezdésre, legalábbis én és a haverjaim ilyenekkel kezdtünk. (mondjuk nekem most is K2 van de már abbahagytam a gurulgatást)

2011. márc. 31. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
xDD oké voltam bent a Sári sportban ott tiszta jók vannak majd ki kéne könyörögjek egyet...xD
2011. márc. 31. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!