Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Myomax vagy Volumass 35...

Myomax vagy Volumass 35 professional? A Myomax tudom hogy összetettebb, viszont kb.22 ezer ft mindkettő, és a Myomax 4kg a Volumass 6, ezért tovább tartana a Volu.

Figyelt kérdés
2011. márc. 26. 10:23
 1/5 clint ***** válasza:

ráadásul egy kissé csalóka is.

A myomax adagja 132 gramm míg a volumass adagja 100 gramm.

Egyszóval amikor nézed az összetevőket csak azért tűnik többnek a myomax tápanyagtáblázata mert nagyobb az adag.

Mindenképp volumass éri meg, max abból is egy kanállal többet tolsz és szinte egy az egyben a mayo max jön ki, csak 6 kilót kapsz a myo max 4 kilója helyett.

2011. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volumass!
2011. márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ;)
2011. márc. 26. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
A Myomax nekem sza't sem ért! A szénhidrátostól pedig még fogyni is lehet!:D Szóval egyértelműen a volumass. Ha mindenképpen e kettő közül szeretnél választani.
2011. márc. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát a kettő közül szeretnék igen...Jumbo nekem nem vált be, (semmi plusz kg, íze pocsék, hányinger, hányás, hasmenés stb.) Most Brutal Gainert szedek, és ha elfogy, szeretnék venni valami nagyobb kiszerelésű tömegnövelőt. Meg mellé nagyobb kiszerelésű fehérjét is. :)
2011. márc. 26. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!