Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mit gondoltok a Cytogen Whey...

Mit gondoltok a Cytogen Whey Gainer tömegnövelőről? (ja, és ízben mit ajánlotok) Volumassot szerettem volna, de sajna az anyagiak nem engedik, mert szeretnék mellé még venni fehérjét is, és vitamint.

Figyelt kérdés
2011. márc. 29. 16:59
 1/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Jó tömegnövelő, kicsit egyszerűbb mint a Volumass, de megfelel! Ízben csak a csokit próbáltam, szerintem nagyon jó. Hogyan akarod használni a fehérjét (és milyet?) és a tömegnövelőt?

2011. márc. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát Cytogen Whey Pro-ra gondoltam illetve Scitec Pro Long.

A whey pro reggel, a Gainer edzés után, a Pro Long este (mert abban csak lassú felszívódású fehérje van...bár lehet reggel is az fog menni, mert suliba vagyok...)

Ha a Pro Long-ra nem lesz keret, akkor este is Whey Pro!

Mit gondolsz?

2011. márc. 29. 17:19
 3/7 A kérdező kommentje:
pontosabban délelőtt vagyok suliba* :D
2011. márc. 29. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy így,de reggel is tolj egy Whey Pro-t,suliba meg vigyél dobozolt csirkerizset.Ha nem telik Pro longra,akkor kajálj este túrót,estére nagyon jól ellát fehérjével,ugyanis lassú a felszívódása.
2011. márc. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, erről hallottam én is, hogy este túrót kell enni.

Azon gondolkodtam, hogy mivel a túró amúgy is lassan szívódik fel, megennék x grammot, és rá innák egy adag whey pro-t úgy is jó lenne nem? mert akkor az úgy mond a túróval együtt kerülne a szervezetbe, ezáltal az is lassabban szívódna fel. Jól gondolom? (és így elhagyható lenne a Pro Long)

2011. márc. 29. 17:55
 6/7 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha túróval együtt iszod a whey pro-t az valamennyivel lassítja a felszívódását, de attól még elég hamar felszívódik. A Pro Longot biztos hogy hagynám a fenébe, szerintem nagyon drága.

2011. márc. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ezért nem igen tudom megengedni magamnak...hát 900g-ért kb. 7 ezer ft... Szerintem marad estére a túró Whey Pro kombó...
2011. márc. 29. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!