Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » MMA mérközések, vagy bármely...

MMA mérközések, vagy bármely más küzdösport elött van Aids vizsgálat?

Figyelt kérdés
Mivel elöszokott fordulni ilyen fajta sérülés föleg mma-nál,és ha valamelyik aids-es akkor a másik is megkaphatja.
2011. ápr. 4. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Találónak érzem a kérdésedet, szerintem is mindenképp kellene ilyesmi vizsgálatokat végezni profi küzdősportolóknál és nem csak aidsre.
2011. ápr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal vannak vizsgálatok, mivel már hallottam olyat, hogy valamilyen meccset lefújtak, mert az ellenfélnek Hepatitis-e volt. Akkor meg már gondolom HIV tesztet is csinálnak.
2011. ápr. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt tudom,hogy a profi ökölvívóknál van,mert Tommy Morrison-nak egy meccs előtti rutin teszten derült ki,hogy hiv pozitív.

A K1 VB-előtt is volt vérvétel,mutatták.

A UFC meg szerintem mára simán van olyan körültekintő,mint a profi boksz.

Amatőröknél nem tudok ilyen vizsgálatokról,vagy ritka lehet.

2011. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

most komolyan azt hiszitek, hogy mindenféle orvosi alkalmasságvizsgálat nélkül engedik egymásnak ott az embereket?


amikor már egy amatőr sportorvosi engedélyt is kínszenvedés kiváltani Magyarországon, nemhogy az usában, ahol már azért is milliókra perelnek, ha csúnyán nézel valakire.

2011. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!