Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kreatin kúra? Hogy érdemes...

Kreatin kúra? Hogy érdemes elkezdeni? Van egy 800g-os SuperPump 250-em, ezt is szeretném használni, és mellette van 400g 100% crea monohidrátom. Hogy érdemes kombinálni? Ha kevés a 400g, akkor utána veszek kapszulásat.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


A kreatint azt szeded kúraszerűen ahogy kell, a SuperPump meg mehet edzés előtt. Nem nagy dolog. A 400g elég lesz egy kúrára. Itt nézd meg, hogy kell csinálni egy kúrát: [link]

(kapszulás kreatint meg ne vegyél)

2011. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!! Mutant Mass tömegnövelőt (6,8kg) szednék melléjük, és ha megvan a szükséges napi ch és fehérje bevitel, mit várhatok úgy kb? 3-4kg plusz elérhető nem?
2011. ápr. 25. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Rendes kajával 3-4kiló sima ügy.

2011. ápr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. És mit gondolsz a felsorolt termékekről?
2011. ápr. 25. 15:38
 5/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nagyon jó cuccok!

2011. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez biztató!:) A héten jönnek meg a cuccok ha minden igaz, jövőhéttől kezdem el őket szedni.(addig még ki tart a mostani tömegnövelőm) Remélem hatásosak lesznek:)
2011. ápr. 25. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ha a kajád rendben van, akkor biztos lehetsz benne!

2011. ápr. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én kb ugyanezt nyomtam superpump helyett noxplode de krea mutant ok , hát én úgy felnyomtam vele a tömegem hogy az már túlzás volt majd nem megijedtem hogy elhíztam de kb 5 hónap alatt szépen visszaált az emberi formám, Vigyázzál okosan! nem sikerült leszálkásítanom akárhogy is próbálkoztam izmot nemakartam veszteni.
2011. máj. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!