Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Airsoftosok! Ez a fegyver...

Airsoftosok! Ez a fegyver megfelelne kezdésnek? Vagy melyik lenne jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

1: egy AK modell: Umarex U92B

[link]

jellemzői alul.


2:G36c

[link]

jellemzői alul ennek is.



melyiket ajánlanátok egy kezdőnek?meliyk éri meg jobban?és miért lehet olyan "olcsó" mindkettő?


2011. ápr. 26. 16:57
 1/4 anonim válasza:
Én az AK-t ajánlom. Egyszerűen olcsóbb. Ha tetszik úgyis veszel jobbat, ha pedig nem akkor legalább nem dobtál ki az ablakon egy csomó pénzt. Egyben olcsók de az alkatrészek már nem. Amikor el akartam adni az enyémet a kutyának sem kellett. Alkatrészenként eladva pedig még nyereséges is voltam.
2011. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ezioaudituredafirenz válasza:
mit akarsz te ezekkel csinálni??XD
2011. ápr. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
airsoftozni szerettem volna ezekkel, köszönöm a válaszokat
2011. ápr. 26. 19:25
 4/4 anonim válasza:
szerintem a g36c a jobb és azért olyan olcsóak mert nem a legjobb minőségűek vagyis a belsejében a kisebb alkatrészek künyen elromolhatnak, de 1 kezdőnek megteszik
2011. ápr. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!