Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik lenne a jobb? amibe...

Melyik lenne a jobb? amibe kitűnő vagyok a birkózás vagy pedig amibe nem vagyok annyira jó de szeretem csinálni az pedig a kyokushin kai kan karate? Most melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 14. 04:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Birkózás, de mellette nyugodtan mehet a karate is.
2011. máj. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is: válaszd mindkettőt. Előbb-utóbb kiderül, melyik jön majd be neked.
2011. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyiket szereted csinálni. Hiába vagy kitűnő birkózásban, valószínű igazán nagy eredményeket nem fogsz elérni abban sem, úgyhogy inkább csináld, amelyiket jobban szereted.
2011. máj. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! de nincs mind kettő-re most még pénz mert a kyokushin ritka drága :S
2011. máj. 14. 12:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha kitűnő vagy benne, akkor az már nem - vagy nem akkora kihívás. A kyoban van hova fejlődni (na, nem mintha a másikban nem lehetne persze, csak itt többet).

És ha még szereted is - rajta! :)

2011. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönet az utolsó válaszolójának teljesen igazad van.
2011. máj. 14. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!