Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Aki még abszolút nem gördeszká...

Aki még abszolút nem gördeszkázott, az könnyen megtudja tanulni az alapokat? A kezdőknek érdemes drága gördeszkát venni?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 15:59
 1/3 anonim válasza:
én csak egyszer gördeszkáztam és elég hamar megtanultam az ollie-t. Szerintem ez is tehetség és gyakorlás kérdése, mint minden más... Ja és a deszkát eltörtem elég hamar, ugyh azért ne egy fostalicskát vegyél :)
2011. máj. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösziiiii.
2011. jún. 1. 14:01
 3/3 Niky emo girl válasza:
hát nekem menni könnyű volt meg manual de olli pl nehezebb de nem olyan sok idő volt az se de pl 1ik ismerősöm életében először ált deszkán és 15perc mulva már engem is simán odavert (jó énse tudok sokmindent olli,manual,180 +kutyával szoktam deszkázni.. ő meg már 15perc után kickflip meg hasonlók mert volt velünk 1profi is 1x megmutatta srác meg rögtön csinálta is utána mi meg csak ott néztünk)
2011. jún. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!