Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Varial Kickflip probléma vki...

Varial Kickflip probléma vki help!?

Figyelt kérdés
10-ből 8-szor kipörög teljesen de csak egy lábbal érkezek rá nem tudok kettővel pedig magasra emelem a lábaim és "elkapom" a levegőben a deszkát de mire leérkezek a földre akkor az egyik lábam rajta van a másik pedig a földön :S előre is köszi
2011. máj. 19. 13:14
 1/4 xgropq21 válasza:
ismerős helyzet...
2011. máj. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tehát jobban mondva neked sem megy? emelem a hátsó lábam teszek mindent, mindenfélét megpróbálok de mindig csak a bal lábammal érkezek rá és olyankor meghajtom magam a jobbal mert az olyan mint ha szándékosan érkeztem volna úgy de nagyon idegesít hogy nem tudok ráérkezni rendesen.
2011. máj. 25. 18:56
 3/4 Fickó:) válasza:
Én ezt az inward heelflipnél követtem el folyamatosan meg a nollienál is gyakori volt heelflipnél nem fordult elő de fs pop shovitnál ismét(tehát nekem a fordítottaknál volt ez a gond) rájöttem arra hogy nagyon bele kell gugolni érkezésnél nekem is úgy sikerült utána ráérkeznem mindig hogy amikor kipörgött teljesen legugoltam így rajta maradt a lábam, ekkor néha hibáztam de csak annyit hogy a két kezemmel a talajt érintettem. De ezt végül sikerült úgy elkerülnöm hogy amikor ugrottam akkor a hátam mögé tettem a kezeim és szépen leszoktam róla 2-3 ugratás után, próbálj gugolni sok sok sikert!
2011. máj. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
guggolással tényleg jobban ment mert sikerült is érkeznem innen szerintem már csak gyakorlás teszi! Köszi!!!
2011. máj. 28. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!