Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » No-Xplode vélemények?

No-Xplode vélemények?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon a jéghegy csúcsa. Ha maximálisan rendben van az étkezésed. Kielégítő a vitamin és ásványanyag beviteled.ezen felül többszörösen telítetlen zsírok(omega 3, omega 6...stb) is rendben vannak. Kiegészítőkből a fehérje, edzés után a gyors szénhidrát, ez kívül még glutamin meg elágazóláncú aminosavak(BCAA) megy. Izület védelemről gondoskodsz(glükozamin, MSM, zselatin, kondroitin). Ha ez mind meg van akkor van értelme NO-Xplode-ban gondolkozni, mert kb. itt áll a prioritási sorrendben, de itt is csak akkor ha sok pénzed van, egyébként inkább egy egyszerű kreatin-monohidrát, nitrogén-oxid fokozó nélkül.
2011. máj. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"inkább egy egyszerű kreatin-monohidrát, nitrogén-oxid fokozó nélkül."

Ez hogy jön ide? tök más a kettő :\ akkor inkább a 2 együtt.

Xo-xplode az egyik legjobb no fokozó, persze ez egyéni tolerancia kérdése is, van akinél működik, van akinél nem.

2011. máj. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy jön ide, hogy az NO xplode lényegében egy nitrogén oxid fokozó, valamint dizájner-kreatin keverék ötvözete.
2011. máj. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
No-xplodeot kreatinként kezelni butaság lenne, a benne lévő kreatin nem számottevő.
2011. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy kreatin. Azt írtam, hogy "lényegében egy nitrogén oxid fokozó, valamint dizájner-kreatin keverék ötvözete". Arra azért kíváncsi lennék, hogy te miből mondod meg, hogy mennyi kreatin van benne, amikor nem publikus adat.
2011. máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megmondtam mennyi van benne? Szerintem nem... Ha megnézed 20,5g egy adag, abból 6 ch. marad 14,5, elolvasod mennyi minden van benne, és következtetsz, hogy túl sok kreatin nincs benne, valamint csak edzés előtt kell használni, így kreatinként nem használható. Minden ilyen durrantó formulában van kreatin amúgy, mégsem számolja senki egy kreatin kúrába bele, hogy ebben lehet 5 gramm.
2011. máj. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!